Ootteko kokeillu jotain penis kasvatuksia niinku jelqiä tai jotain muuta? Onko tullu minkälaisia tuloksia? Entä haittavaikutuksia?
Vastaukset 10
- Tornien
Treeneistä saa erittäin helposti virtsateiden tulehduksen. Sen huomaa siitä, että pitää käydä vessassa normaalia useammin ja olo on muutenkin heikko.
- pienessä määrin
tehnyt "supistusharjoitteita". Vehkeet jotenkin isomman oloiset, ikäänkuin helpommin puoliseisokissa. Toisaalta olen huomannut, että eturauhanen ärtyy tuossa hommassa helposti. Suosittelen malttia.
- O------->
Pari kuukautta treenattu jelqiä, venyttänistä ja supistelua. Kokemukset positiivisia, paksuutta on tullut omasta ja etenkin muijan mielestä mukavasti. Sivuvaikutuksia ei oikeastaan ole ollut, mutta treenien jälkeen ei heti pysty hommiin... Maltilla treenaaminen on järkeä.
- en keksi nimimerkkia
Jelq ja juuresta puristaminen - seisoo paremmin, on ehkä hieman kookkaampi. Liika treenaaminen ei ole hyväksi. Mieluummin liian vähän kuin liikaa. PC-lihaskaan ei vaadi 500 puristelua päivässä, sellainenhan vaan kuluttaa lihaksen.
- Anonyymi
PC-lihas eli Pudococcygeus on lihas, joka kulkee lantion alueella.
- reenailua
PC-lihasta olen treenaillut about 300 päivässä (3*100)
ja vähän tuntuu erektio voimistuneen.
Jelqingiä kokeilin kuukauden verran, mutta sitten alkoi
arveluttamaan ja lopetin kokonaan, kun vehkeet tuntuivat
aroilta. Mielummin vähän pienempi vahvalla erektiolla kuin
isompi heikolla tai kokonaan ilman.- Anonyymi
se kuuluu asiaan.
- Anonyymi
Hanki Tenat - vaipat.
- Anonyymi
Vanha perinteinen toimiva konsti herättää nuupahtanut elin on kusta paimenpoikaan.
Monesti testattu. - Anonyymi
Olen tehnyt venyttelyä, rikoin penikseni venyttämällä sitä "staattisella jelqingillä" ja edgetin sen jälkeen. Kadun eniten elämässäni sitä että menin venyttelemään sen niin heiveröiseksi että se hajosi. Nyt erektioiden saanti on vaikeampaa. En pysty edes edgettämään joka päivä. Ejakulointi on vaikeampaa. Penis hajoilee helpommin. Rasituksesta palautuminen kestää kauemmin.
ÅEi mitään järkeä lähteä heikentämään kyrpää muutaman sentin tähden.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haapaveden upea kurvikuningatar
No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga1021270Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää
WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️89769Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin
Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.35681- 47667
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja118541Lidilikö Suomussalmelle
Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat30531Ei makeat pimut sytytä
sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol32516Upeaa Google!
Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö181489Huomasitko? Elämä Lapselle -konsertti tänään suorana tv:ssä - Aika kova kattaus huippuartisteja!
Lastenklinikoiden Kummien järjestämä Elämä Lapselle -konsertti tukee Suomen viiden yliopistollisen lastensairaalan toimi23487- 59473