Palstaa on siivottu.

oikeita herjakirjoituksia on nyt poistettu.
4293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

häiriköt kopissa asem:ia muistelemassa?

Äänestä
  • eivät edes ymmärrä mitä vastaan tai minkä puolesta mieltään osoittavat. Saahan ne mieltään täällä purkaa. Heidän "anarkiansa" kohdistuu yhteiskuntaa vastaan ainoastaan. Ikä tuo oppia toisin kuin eräille.

    Äänestä

  • Kakarat kirjoitti:

    eivät edes ymmärrä mitä vastaan tai minkä puolesta mieltään osoittavat. Saahan ne mieltään täällä purkaa. Heidän "anarkiansa" kohdistuu yhteiskuntaa vastaan ainoastaan. Ikä tuo oppia toisin kuin eräille.

    Entiset kommarit sentään käänsivät takkinsa yhdessä vilauksessa, kun kommunismi Neuvostoliitossa romahti, mutta entäs nämä velliperseet ?

    Äänestä

  • Mellakkaryhmäläiset on vapaalla jallalla vaikka polkivat kansalaisten perusoikeusia....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hienoa, kerrankin kirjoitti:

oikeita herjakirjoituksia on nyt poistettu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu