Enpä ole koskaan nähnyt niin typerää ja idioottia kaveria kuin tuo Mika. Oikea aivokääpiö. Kuinka joku voikin olla niin tyhmä? Kaikki Mikan fanit ovat varmaan samanlaisia kusipäitä.
Mika on pienisuuri ääliö!
ari
5725
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olen täysin samaa mieltä. Mika vain nukkuu talossa eikä tee paskaakaan minkään hyväksi. Se todella luulee että ulkonäkö (jota ei mielestäni edes ole) riittää voittamaan bb:n. Mä en tajua kuka v...n idiootti äänestää sitä pölhöjen kuningasta jatkoon...olis saanu tippua niin ei tarvis kattella sen laiskaa persettä!!!!
Olen samaa mieltä.
Jätkä on kyllä söpö mut täys idiootti.
monkeymika.com asiaaaaaa!!!!!
mulle kans paitaaaa!!!!!!
Mika on ällöttävin ihminen, jota maa voi päällään kantaa. Jos sillä on fiksuutta, miksi ihmeessä se teeskentelee noin vastenmielistä oliota, omahyväistä, tosista piittaamatonta pystyyn paskannettua lapamatoa. Ja minkälaiset ihmiset ihannoi tuollaista kuvotusta?
Vanha sananlasku:
Joka ittensä alentaa, se ylennetään.
Eiku kaikki pötkölleen...... ja voitto kotiin.