oon vielä Neitsyt,kysyisin Eka kerran kokeneilt tytöiltä/pojilta.
Miltä teistä niinku tuntu Eka kerta?
Ujostuttiks olla alasti?
Miltä tytöistä tuntu kun kundi katsoi pilluu?
Entäs millasta oli nähdä kundin stondis ja kun tuli spermaa?
Kertokaa kundit ujostuttiks teitä kun tyttö näki Pippelin?
IHANAA UUTTA VUOTTA 2003!
Miltä tuntui ?
5
7626
Vastaukset
- tyttö -87
Se ei ollu mikään "unelmien täyttymys"...
Mut se kai riippuu ihan kundistakin...
No se sattus....ja silleen mut toisen kautta oli se ihanaakin...meinaan kun sen sai tehdä sellasen ihmisen kanssa ketä rakastaa ja ketä rakastaa mua...=) - poika84
ei kyl ujostuttanu ku tyttöystäväni kaa olin ekaa kertaa silleen. se oli ihanaa kerta ei hätiköity! uskon että jos oisin esim puoleks tuntemattoman kaa tehny sen nii olis varmaan jännittäny liikaa eikä se ois ollu yhtään kivaa.
no mun eka kerta oli silti vaan puolikas kerta siks ku hänen mutsi tuli keskeyttään meidät, että silleen. mut oikee eka kerta(eli toka kerta) oli ihan huippu! sillon saatiin oikeen rauhassa olla, ja nauttii loppuun saakka. tärkeintä on se että voipii olla rentona, ainaki mun mielestä. Ja ei kannata keskittyä siihen sisäänulos hommaan liikaa, ku onhan ihmisellä muutaki ku ne elimet ;) kantsii hyväillä ja suudella paljon, ei tartte kokoajan vaa just "nussia"
ja sit tietty ku on rakkauski mukana niin jeesh!! - Wakizashi
Mä olin jännittäny sitä riisumista, mut sitten ku tilanne tuli, ei jännittäny pätkääkään. Ei hävettäny vehkeiden näyttäminenkään, harvempi tyttö kai niin kriittinen niiden suhteen on.
Ekaa kertaa yritettiin useempaankin otteeseen, tytölläni on todella tiukat paikat, mutta ennen pitkää se onnistui. Kyllä se taisi aika paljon sattua, koska tyttö alkoi itkeä, mutta se saatto olla enemmänkin jännityksestä kiinni. Eli jos otat homman rauhallisesti niin ongelmia ei pitäis hirveesti tulla. Ja tietysti paljon on kiinni siitä minkälainen kaveri siellä pehkuissa on mukana. Ja loppujen lopuks sain elämäni parhaat kehut... :) Mut mun ekan kerran voit lukea (jos jaksat) kokonaisuudessaan tältä palstalta.
Ja BTW, sinne tuheroon en saanut katsoa ennen kuin vasta pari kuukautta sitten, tyttöni kun on myös aikamoisen ujo. Kaipa se oli aika nolona, mutta mitä turhia, se oli kauneinta mitä oon nähnyt. Eli ei stressiä siitäkään, neidit!!! - tyttö-83
Alasti oli outo olla, kun ei tiennyt mitä toinen aatteli. Useamman kerran koitettiin ja aina lopetettiin kun sattui liikaa, mulle se oli tosi kova pala ja itketti useesti, mut kundi jakso olla yks enkeli eli oli tukena eikä kiirehtiny tai painostanu. Lopulta, kun homma onnistu se tuntu jopa aikas hyvältä enkä ois halunnu lopettaa... ;)
- tyttönen
vähän sattu.. ei ujostuttanu olin muutenkin kännis
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 595089
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544592Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224529Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2961747- 911422
- 811388
- 2281328
- 3151039
- 199950
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50850