MIksi Heidi koko ajan kuopii päänahkaansa ja nyppii hiuksiaan? Johtuuko se hiusten pidennyksestä vai onko sillä ötököitä?
MIKSI
missäperttuprkl
5678
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Se täytyy aina poistaa pesulla eikä harjauksella. Mitä noin nuori vielä ymmärtää kunhan saa sukia hiuksiaan.
Provot provona... Mutta parempi kysymys minusta on se että miksi Sari tällä hetkellä tälläytyy saunan jälkeen meikkiin ja suihkuttelee hiuslakkaa purkillisen? Kello on 11 illalla... Onkohan se menossa ulos bilettämään :D
Minäpä voisin esittää saman kysymyksen JOS minulla olisi se 24/7. Mutta kun ei ole. Katselin ihan vaan tuota subin jokailtaista tunnin läväytystä tässä ja se Heidi nyppi koko ajan päätään.
eihän sitä koskaan tiedä kuka tulee vastaan :)
jos on leteillä tehty pidennys, päänahka pitää aina kuivata kuivaajan avulla kuivaksi, varsinkin ne pienet letit missä on ommeltuna lisäkkeet. jos niitä ei kuivaa, alkaa päänahka kutiamaan, ja sitten kun raavit sitä, tulee päänahkaan märkärupi, joka haisee TODELLA pahalle!!!!ei kyl olis kannattanu tonne taloon laittaa noita pidennyksiä, jos kolme kuukautta meinaa talossa olla, saattaa vähän lätsähtää kun omat hiukset kasvaa je letit sitä mukaa löystyy..