LC Brick

5382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ihan kiva, mutta seuraavalla kerralla tarkista oikeinkirjoitus, ennenkuin laitat jatkoa, niin on kivempi lukea.

Äänestä

enemmän kuvia olisi kiva.kuulosti jotenki tyhmältä ku kirjotit et ne meni kihloihi,sai lapsen jne. olis kuvien kaa ollu paljo miellyttävämpi :)

Äänestä
  • En saanut otettua kuvia niistä kun päätin tehdä sen tarinan vasta kun ne oli jo menny naimisiin, ja lapsi oli syntynyt

    Äänestä

Nainen on pelottavan valkoinen, samoin se vauva.

Äänestä

Jatkoa on tullut valitan kuvien suuruuden mutta pienemmiksi en saa koska sitten se kuva menee niin pieneksi ettei siittä erota mitään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tigerbella kirjoitti:

http://legacybrick.blogspot.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu