Mika ulos ja heti

Tosi ärsyttävä niljake joka on pysynyt siellä teinien plus-äänien ansiosta. Kaikista paras oli bb-extrassa tänään kun se teini oli puhelimessa ja mainitsi että Mika on paras kun on komein.

Zombie Mika ulos! Jotenkin myötähäpeä tuollaista älykääpiötä kohtaan.
121003
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Se on ihan käsittämätön pikkunilkki.

Äänestä

Älä saa raivareita jos joku on suosittu. Mika on hyvännäköinen JA fiksu. Tosi reilu ja kiva.

Äänestä
  • Kaverilla on hölmön katse, kun muut puhuvat vakavia.

    Kun joku alkaa pallopelin, alkaa käyttäytymään kuin 10-vuotias poika.

    Viina: Lapsellinen pelle!

    Äänestä

  • Fiksu? Sehän on täys ameeba! Onkohan sitä sattunut joskus päähän. Hävettää hemmon puolesta myös.

    Äänestä

  • Living in neondreams kirjoitti:

    Fiksu? Sehän on täys ameeba! Onkohan sitä sattunut joskus päähän. Hävettää hemmon puolesta myös.

    ULSO vaan PERKELE ULSOOOOOOOOOOOOOOOOOO

    Äänestä

Ettei vaan pieni kade siellä kyde?
Mika todisti taas kerran käytöksellään, miten fiksu kaveri hän on.
Myös muut kilpailijat pitivät häntä rehtinä kaverina.
Mikalla on näköjään homma hanskassa:"Kaveria ei jätetä"

Minä kyllä olisin sen Henan jättänyt nukkuu siihen tuoliin, mutta Mika sen hoiti Sarin avustuksella sänkyyn.

Äänestä
  • naivi voit olla? Kaveri kieroili Henan käskyttämään muita. Rohkaisi suorastaan. Ei uskalla rangaistuksen pelossa ottaa viinaa kunnolla. Säälittävää.

    Äänestä

  • kuinka, kirjoitti:

    naivi voit olla? Kaveri kieroili Henan käskyttämään muita. Rohkaisi suorastaan. Ei uskalla rangaistuksen pelossa ottaa viinaa kunnolla. Säälittävää.

    siis mitä, jos ei halua juoda lärvejä, niin syyksi ei riitä että ei vaan halua juoda lärvejä??! mun mielestä on just HIENOA ettei se Mika tinttaa niin paljo kun pystyy, vaan siksi että se olisi mahdollista nyt. eikä mika tosiaan kieroillu henan kautta yhtään mitään, yritti vaan hillitä sen sekoilua!

    Äänestä

Mitä fiksua Mika on talossa tehnyt. En ole yhtään fiksua repliikkiä kuullut mieheltä. Tai sitten nähnyt mitään yhtään fiksua tekoa kaverilta. Mies osaa vaan käyttäytyä, jos sitä käsketään käyttäytymään.

Äänestä
  • ja on vieläpä komea ja ihana hymy ja on kiva et on LAPSELLINEN että osaa leikkiä pallopeliä. ja teki tosi hienosti kun auttoi sen niljakkeen sänkyyn ja kauniisti teki saria kohtaan kun saatteli sänkyyn. ja olen muuten jo vanha en teini enää

    Äänestä

...kans Mika on tosi hyvä tyyppi. On loppuen lopuksi todella sydämellinen kaveri, ottaa toiset huomioon ja aika paljon järjestää "ohjelmaa" iltaisin asukkaille.

Äänestä
  • tosi symppis. oliko mikalla mitään netti-sivua sen paitamyynnin lisäksi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


IDDQD arvaa kirjoitti:

Tosi ärsyttävä niljake joka on pysynyt siellä teinien plus-äänien ansiosta. Kaikista paras oli bb-extrassa tänään kun se teini oli puhelimessa ja mainitsi että Mika on paras kun on komein.

Zombie Mika ulos! Jotenkin myötähäpeä tuollaista älykääpiötä kohtaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu