Tatu ja hanne

Hanne kuin riivinrauta ja tatu honöttää nenäänsä.

Tatun vihellys on C:stä ja Hannen puhe per...?

Tatu ja Hanne siinä vasta pari.

"Susku kotona vuottaa", ja pskan marjat.

Isi kotiin ja heti! Äiti kai jo hoidossa?
31089
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jo vähintään kaksi sukua.

Ei tämä voi OLLA perheellisten paikka?

Lapset(lapsi) itkee kun niitten kaverit kiusaa.

Tatu OLET ÄÄLIÖ!

Äänestä
  • tatu on kyl huipputyyppi ja osaa pitää hauskaa eikai se että on lapsia tarkoota sitä että pitää olla jäykkis ja seipäännieelyt TATU ON PARAS!!!

    Äänestä

  • jano-72 kirjoitti:

    tatu on kyl huipputyyppi ja osaa pitää hauskaa eikai se että on lapsia tarkoota sitä että pitää olla jäykkis ja seipäännieelyt TATU ON PARAS!!!

    Tatu osaa pitää hauskaa...omien lastensa kustannuksellako?? Että kehtaakin. Kyllä ihminen jolla on lapsia voi ja saakin pitää hauskaa, mutta aina on ajateltava onko siitä jotain seurauksia perheelle. Tästä tuskin hyvää seuraa. Muistelkaapas vaan edellisen BB:n muijaa jolla oli lapsia!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


äääk kirjoitti:

Hanne kuin riivinrauta ja tatu honöttää nenäänsä.

Tatun vihellys on C:stä ja Hannen puhe per...?

Tatu ja Hanne siinä vasta pari.

"Susku kotona vuottaa", ja pskan marjat.

Isi kotiin ja heti! Äiti kai jo hoidossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu