katsokaa nyt

joko tämä jatkuva muuttaminen loppuu? Tiedän, että vielä on muutettava, koska ahdasta on, mutta joko sitten löydämme pysyvän kodin ja onko se kaukana?
Vieläkö perheemme lisääntyy?
3192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Te muutatte jos niin tahdotte. Ja perheenlisäystä tulee jos tahdotte.Eikö tämä ennustaminen olekkin helppoa. ÄLÄ HYVÄ IHMINEN USKO sellaisiin ennustajiin. Kerron sinulle julkisen salaisuuden. ennustajat ja muut huuhaa juttulen kertojat on hyväuskoisten ihmisten rahoja vailla. Sanalla sanoen ennustajat on HUIARIA..

Äänestä

No ei varmasti ole kaikki huijareita.Älä usko ton edellisen juttuja.Kyllä sillekin vielä päivä koittaa kun huomaa,ettei ole huuhaata.Eikä itse pysty päättää saako lapsia.Kaikki eivät sa vaikka haluaisivat.Onnea sulle elämään,kyllä asiat vielä järjestyvät.

Äänestä
  • Jos joku ei voi saada lapsia, se on valitettavaa jos haluais lapsia.Mutta sillä asialla ei ole mitään tekemistä ennustaja huijareiden kanssa. Eikähän noidat kuullu keskiaikaan. eikä niitä silloinkaan ollu. Mulle ei ikinä koita päivä että uskon ennustajiin, koska he ennustavat itselleen euroja hyväuskoisten kustannuksella.ÄLKÄÄ VAIN ANTAKO RAHAA HUIJARINOIDILLE:::

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiltit kirjoitti:

joko tämä jatkuva muuttaminen loppuu? Tiedän, että vielä on muutettava, koska ahdasta on, mutta joko sitten löydämme pysyvän kodin ja onko se kaukana?
Vieläkö perheemme lisääntyy?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu