Uskomaton ohjelma. En käsitä, miksi se silti kerää niin paljon katsojia. Onneksi tv:stä tulee nykyään paljon vähemmän tosi-tv -formaattiin kuuluvia ohjelmia kuin ennen, sillä eihän näitä jaksa hullukaan loputtomiin katsoa!
Kertokaa minulle siis ainakin kolme hyvää syytä seurata tätä turhan päivästä ohjelmaa. Itse keksin tasan yhden: Näkee miten ihminen toimii ryhmässä, eli näitä psykologisia asioita.
Kertokaa minulle siis ainakin kolme hyvää syytä seurata tätä turhan päivästä ohjelmaa. Itse keksin tasan yhden: Näkee miten ihminen toimii ryhmässä, eli näitä psykologisia asioita.
Vastaukset 13
Vanhimmat
En voi irtautua ohjelmasta.
Heidin lähtö masensi kyllä.
Onko ohjelman jälkeistä elämää?
Hyvä on tunnustan! Olen utelias, sitä paitsi ne tekee hauskoja juttuja.
Onko esim tyynyjen kasaaminen komeroon hauskaa, taidat olla jotenkin sairas
Tarkoitin,että joskus. Hei haloo! on sielä lapsellista/älytöntä touhuakin esim. ne piru-jutut. kyseenalaistaa talossa olevien iän...
1. En tule koskaan käyttämään itseruskettavaa voidetta
2. Haluan nähdä Henan ilmeen kun se lentää talosta pihalle
3. Onpahan mistä puhua puolituttujen kanssa
tuo mainitsemasi on yksi
-Miten ihminen toimii ryhmässä
-Miten eri ihmisten välille syntyy jännitteitä
-Hauskat toilaukset ja pahat mokat ;)
Tietenkin 4:nä nuo päiväkirja huone juttelut on lisämauste juttuun.
Kari jutteluko muka mielenkiintoista, KAverihan on täysi idiootti läskiperse
ei Kari siellä yksin ole.
Parempaa näyttelemistä kuin suomen ammattinäyttelijöillä. Toiseksi toiseksi lähes aito seksi. Kolmanneksi ihmisen vahvuus ja heikkous.
bb on viihde ohjelma ja on kivaa illalla töidenjälkeen katsoa jotakin tv.stä ja bb tulee juuri sopivasti siinä ei takuulla nukahda sillä suomalaisten jutut ovat niin mielenkiintoisia ja samalla saattaa itsekkin oppia jotakin uutta
oon samaa mieltä.
1. reaktiot
2. mokat
3. saa nauraa niille
Tykkään tosi tv ohjelmista. Uteliaisuus, miten ihmiset talossa käyttäytyy. Erittäin hyvä ohjelma, jota odottaa, koko kesän odotin alkavaksi tätä viihdyttävää ohjelmaa.