Mira

on säälittävä, kateellinen pikku kakara!
3722
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei hannenkaan tehtävä ollut helppo. joku tarvi kuitenkin jättää ulkopuolelle. tosi tyhmää käytöstä.

Äänestä

Mieli tekis sanoa, että ihan oikein Miralle. Mua on jo alusta alkaen ottanu päähän sen akan purnaaminen, valittaminen ja nalkuttaminen ihan joka asiasta. "Säälittää" vaan ne muut slummilaiset nyt, kun joutuuvat kuuntelemaan sen lehmän loputonta uikutusta, miten hän on muka aina ulkopuolella ja plaaplaaplaa.
Toivon mukaan se akka lähtee sieltä ja hemmetin pian!!!

Äänestä
  • jollekin tuo Miran reaktio? Se muija on niin sekaisin, eikä tajua yhtään miksi ihmiset ei tykkää siitä. Tottakai Hanne otti ne joista tykkää eniten. Ei jaksa kattoo tuota Miraa enää kauaa...mikä rangaistus tosiaan muille slummilaisille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kjhkh kirjoitti:

on säälittävä, kateellinen pikku kakara!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu