Asukkaat pyydettiin kokoontumaan sohvalle ja jättämään alkoholit ja naposteltavat pois (haluavat kai parempaa imagoa näytettäväksi koosteeseen).
Häätöäänestykseen joutuivat: Henri ja Mira
Kolmas nimeäminen julki
12
3273
Vastaukset
- kits Cesar
joo hena pois!
- Ernesti
toivottavasti Sika-Hena lähtee..
- sika mieheks
Hena pois. Yritti lyödä IhkuMikaa
Miran ensimmäinen kommentti: "ylläripylläri" .. aika happamena on. Myös Henri Ilmaisi olleensa varma joutumisestaan, "Olin ihan satavarma".
BB:"viikkotehtävä jatkuu..."- tumma kaunotar
Vaikeaksi meni. Olisin pitänyt henkan pitempään kun hän kuitenkin on pitänyt yllä katsojan mielenkiintoa paremmin kuin mira. Uskonkin että mira putoaa ja ulkopuolelta solutettu ylläri jatkaa ärsyttämistä ennen kuin big brother paljastaa että hena ei olekkaan kilpailija ja poituu kuvioista.
- julle77
tumma kaunotar kirjoitti:
Vaikeaksi meni. Olisin pitänyt henkan pitempään kun hän kuitenkin on pitänyt yllä katsojan mielenkiintoa paremmin kuin mira. Uskonkin että mira putoaa ja ulkopuolelta solutettu ylläri jatkaa ärsyttämistä ennen kuin big brother paljastaa että hena ei olekkaan kilpailija ja poituu kuvioista.
Satun tietämään Henan, eikä todellakaan mies oo mikään solutettu pelaaja. Hena on vaan talossa ottanut oman roolinsa ja on täysillä kaikessa mukana, vaikka sikaa vetää, niin on ainakin täysillä mukana, mitä ei taas toisista voi sanoa. Esim.Sari on täysin turha tyyppi tuolla talossa; ei edes kroisoksena heittäytynyt rooliin vaan pelas taas varman päälle. Jos näistä kahdesta pitää valita, niin ehdottomasti Mira ulos. Kyllästyttävä nitisijä. Ei kukaan jaksa tuollaista hapannaamaa katsella. Ja siitä syystä Mira lähtee muualle itkemään elämän epäoikeudenmukaisuutta.
- maistaa hieman
nöyryyttä ja häädetään hänet pois
- Voi tätä ilonpäivää
Eiku äänestämään Henkka ulos, heti ku mahdollista.
Tätä mä oon aina halunnu.- jeeeeeee
Ei jaksas aina kahtoo sitä sen naamaa niin v******tuneen näköisenä, hena sen sijaan ottaa ilon irti (ja on sika)
- kerralla ulos
jeeeeeee kirjoitti:
Ei jaksas aina kahtoo sitä sen naamaa niin v******tuneen näköisenä, hena sen sijaan ottaa ilon irti (ja on sika)
Paikka on varattu jo Henalle.
Hena tulee sunnuntaina pois talosta.
- hymiö :)
harmi ettei molemmat voi lähteä samalla oven-avauksella!
- Nainen Pääkaupunkiseudulta!!!
Molemmat ovat oikeat lähtemään jo talosta pois.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1038202- 1105743
- 555191
- 2895186
- 783831
- 583021
- 662747
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222548Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292522- 452481