Moi! Tietääkö joku että paljon kesyhiiren nukutus maksaa? Onko kukaan ennen vienyt hiirtään nukutettavaksi sairauden yms. vuoksi?
vastailkaa..
Kesyhiiren nukutus!?
4
496
Vastaukset
- gdjsru
no sisäänmaksu on 40e hujakoilla kun kyselin joskus hintoja ja nukutus siihe päälle. tietty pitää varautua että joutuu maksamaan pienestäkin eläimestä suuria summia mut toi on jo vähän liioiteltua pitäs eläinlääkäreidenkin se nyt itekin hoksata... kysele tutuilta lääkäreiltä ja tuttavilta jos asiaa lääkärille nii "hoituis siin samas"
- ]soosi[
Ei se lopettaminen kovin kallista ole. Serkkuni lopettivat omat hiirensä, yksi hiiri maksoi muistaakseni 10€ oulun suunnalla ;)
- thapsus
Pari viikkoa sitten maksoin hiiren lopetuksesta 40€.
- ~Jemina~
Meidän hiirut, kun lopetettiin niin hintaa tuli 15e/2kpl
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.2611059- 428437
- 1285336
- 1443674
- 693598
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi353554- 373240
- 552549
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak352051- 281806