Heidi...

Siis mikä sääntörikkomus oli syynä Heidin poistoon??
Meni kokonaan ohi tämänpäivän jaksosta tuo kohta..
3297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ollut muistanut tai ymmärtänyt ilmoittaa siviilisäätynsä (sinkku vai seukkaako)muuttumisesta...

Äänestä

eli jäätänyt kertomatta tuotantoyhtiöllä että oli alkanut seurustella ennen taloon tuloa vaikka oli allekirj. sopimuksen jossa kertoi olevansa sinkku.

Äänestä
  • Ei voi olla oikea syy, liian vähäinen juttu.
    Heidi on itse halunnut pois tai ei ole halunnut vilautella telkkarissa niin sopimus on rauennut.
    Ketään ei voi pitää talossa väkisin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiiperi kirjoitti:

Siis mikä sääntörikkomus oli syynä Heidin poistoon??
Meni kokonaan ohi tämänpäivän jaksosta tuo kohta..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu