apuaa joystik ei toimi kunnolla!

joystik ei toimi hyvin ja on aika uus. kun painaa liipaisimia se ei ammu tai pommita, vaik oon yrittäny säätää sitä se vaan ampuu enterist, voik joku neuvoo vähä
2187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mikä joystikki, mikä peli ja oletko laittanut siihen joystikkiin paketin mukana tulleet ajurit jne?

Entä oletko säätänyt joystikin nappeja pelin kautta? Entä oletko säätänyt napit myös windowsin kautta?

Äänestä

force feedbackki vaikka se on tikussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joniiiii kirjoitti:

joystik ei toimi hyvin ja on aika uus. kun painaa liipaisimia se ei ammu tai pommita, vaik oon yrittäny säätää sitä se vaan ampuu enterist, voik joku neuvoo vähä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu