Nykyään tuntuu että määrätyillä ryhmillä tuntuu olevan oikein sellainen sairaus kehittää lapselleen mitä sairain nimi josta lapsi sitten aikanaan tulee kärsimään oikein helvetisti koska hänelle ei ehkä kehity yhtä vahva huume-ego kun hänen oudoilla vanhemmillaan.
Mielestäni sellaisilta vanhemmilta pitäisi lapsi ottaa pakkohuostaan jotka leikkii noilla sairailla nimillä.
Nokia, Joopas, Eipäs, Judith, Le Angelique,
Vittu, Kyrpä, Kulli, Kusetin
Mielestäni sellaisilta vanhemmilta pitäisi lapsi ottaa pakkohuostaan jotka leikkii noilla sairailla nimillä.
Nokia, Joopas, Eipäs, Judith, Le Angelique,
Vittu, Kyrpä, Kulli, Kusetin
Vastaukset 3
Vanhimmat
nokia on tasasn yhdellä miehellä nimenä väestörekisterin mukaan ja muilla mainitsemillasi nimillä ei ole ainuttakaan omistajaa...päivän jatkoja.
Ei taida Le Angelique olla itsekään ihan täysin viisas, mutta kun sitä kerran on alkanu huumeiden kanssa veljeileen, niin millaista muunlaista tekstiä voi sellaiselta odottaakaan!?!
Mikä nimi sitten on "sairas"? Jonkun mielestä Judith, jonkun taas Juulia... meitähän on moneksi.
En silti lähtisi ketään tuomitsemaan nimen perusteella!
ei ole sen sairaampi kuin Edith tai Elisabeth. Kaunis, vanha nimi.
Nokia olisi voinut olla vanhakin nimi. 2000-luvun lapsella se osoittaa minusta huonoa makua/huumorintajua.