derbit

kyselisin että onko derbin sm x-race ja sm x-treme malleilla eroja tekniikassa vai ovatko erot ulkonäöissä? ja kannattaako kyseisten pelien hankinta? 1 vaihtoeto olisi varmaan tuo hinnaltaan huomattavasti edullisempi x-race. kiitokset kaikille vastaajille :)
2221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kun erinlaiset katteet ja hinta

Äänestä

x-race läpivärjättyä muovia, rauta vanteet marzocchi etu pumput,yleensä dukatin sähköillä

x-trem maalatut muoviosat,maalatut alumiini vanteet,paioli etupumput,yleensä leonellin sähköillä,jälleen myynti hinta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


döpöö kirjoitti:

kyselisin että onko derbin sm x-race ja sm x-treme malleilla eroja tekniikassa vai ovatko erot ulkonäöissä? ja kannattaako kyseisten pelien hankinta? 1 vaihtoeto olisi varmaan tuo hinnaltaan huomattavasti edullisempi x-race. kiitokset kaikille vastaajille :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu