Lähdin melkein juosten pois luentosalista. Vihdoinkin syksyn piina oli ohitse ja voisin jäädä joululomalle. Päätin siltä seisomalta järjestää pikkujoulut, jotka jostain syystä olivat jääneet tänä vuonna pitämättä. Soitin ensin Maritalle, mutta hän ei vastannut puhelimeen. Ajattelin hänen olevan vain kiireinen ja soitin Satulle. Satua oli hieman vaikea suostutella, mutta lopulta hän sanoi tulevansa luoksemme. Soitin uudelleen Maritalle ja tällä kertaa hän vastasi. Pettymykseni sain kuulla, että hän ja Kirsi olivat toisella paikkakunnalla jossain seksimessuilla. Petyin hieman Maritan ja Kirsin poisjäämiseen ja koko suunnitelmani alkoi tyhjentyä kuin pannukakku. Iloinen mieleni kuitenkin voitti ja suunnistin seuraavaksi autollani Alkoon ja ruokakauppaan.
Saatuani kaiken tavaran raahattua kämpille, Hanna alkoi ihmettelemään mitä oikein meinasin. Hanna oli ollut hieman pettynyt, ei mustasukkainen, vaan pettynyt ettei ollut päässyt mukaan minun ja Annikan leikkiin. Lupasin olevani seuraavalla kerralla jämerämpi kiusaukselle, mutta Hanna oli vain nauranut. ’Eihän tuollainen nymfo pysty vastustamaan seksiä’, hän oli sanonut, ja oli ihan oikeassa. Joskus mietin olevani liikaakin seksin lumoissa. Hanna kyseli ketä olin kutsunut ja vastasin totuudenmukaisesti, että vain Satu oli tulossa. Hanna vaikutti hieman pettyneeltä ja yritti soitella muutamalle kaverilleen, mutta kukaan ei tuntunut ehtivän näin lyhyellä varoitusajalla. Hyräillen radiosta tulevan hittibiisin tahdissa aloin valmistamaan suolaista purtavaa, kun puhelimeni soi. Vastasin hieman epäileväisesti tuntemattoman numeron vilkkuessa puhelimen ruudussa. Satu alkoi perumaan tulemistaan vedoten johonkin irkkituttujen tapaamiseen. Aloin pikkuhiljaa masentua, kun kukaan ei päässyt tulemaan pikkujouluihini. Vaikka toisaalta se olisi täysin oma vikani, kun yritin järjestää kaiken niin lyhyellä varoitusajalla. Yritin vielä suostutella Satua, mutta hän pysyi tiukkana väittäen unohtaneensa sopineensa jo aiemmin tapaamisen. Ilmeisesti kuulostin pettyneeltä, sillä Satu hieman epäröiden kutsui meidät tulemaan heidän bileisiin. Suhtauduin Sadun kutsuun hieman epäileväisesti kuvitellen joutuvani nörttibileisiin. Satu kuitenkin alkoi vuorostaan suostuttelemaan meitä tulemaan hänen luokseen ja päätin kysyä Hannan mielipidettä. Yllätykseni Hanna suostui välittömästi tartuttaen minuunkin toivoa hyvistä bileistä. Satu oli hieman helpottunut, kun olimme tulossa enkä pahoittaisi mieltäni.
Vaihdoin nopeasti neulepuseroni ruskeaan hieman läpinäkyvään kimallepuseroon. Jalkaani jätin muodikkaasti kuluneet tiukat farkut. Hannalla oli päällään musta hihaton korkeakauluksinen neule ja pitkä farkkuhame. Kaappasimme mukaamme ostamani juomat sekä sipsit ja suunnistimme kohti Sadun soluasuntoa. Onneksemme Sadun asunnolle ei ollut pitkä matka ja ilmakin oli suhteellisen lämmin vuoden aikaan nähden. Siemailimme matkalla lämmikseeksi varaamastamme taskumatista ja pian olimme korkean betonikerrostalon edessä. Jännitin hieman sitä mitä löytäisimme Sadun asunnosta ja millaisia olisivat muut ihmiset, joita hän oli netissä tavannut. Astuimme pienestä hissistä ulos ja soitimme soluasunnon ovikelloa. Aivan outo afrotukkainen ihminen avasi meille oven ja toivotti meidän tervetulleiksi. Astuimme sisään pieneen solukaksioon ja porukkaa näytti olevan kymmenkunta ihmistä.
Satu esitteli meille ihmisiä ja hieman pientä kaksiotakin, johon kuului vain huoneet, keittonurkkaus ja vessa. Porukka oli jakautunut kahteen huoneeseen, mutta vaelteli niiden välilläkin sekoittaen kuppikuntia. Sadun kämppäkaveri Jonna oli suurin piirtein Sadun mittainen, hieman hoikempi kapeakasvoinen nuori nainen. Hänen tummat hiuksensa olivat ponnarilla ja siniset silmät katsoivat paksusankaisten silmälasien takaa. Satu esitteli meidät opiskelukavereinaan, joten oletin ettei hän ollut kertonut juurikaan sivutyöstään muille. Löysimme paikat Sadun huoneen sängyltä ja huomasin monen miehen katsovan meitä melkoisen kiinnostunut ilme kasvoillaan. Porukassa oli muutama muukin tyttö Sadun ja Jonnan lisäksi. Tunnuimme erottuvan joukosta selkeästi, sillä kaikilla oli yllään villapuseroita tai hieman hippimäisiä suuria puseroita. Emme kuitenkaan välittäneet moisesta vaan aloimme naukkailla juomiamme ja kuuntelemaan keskustelua.
Ilta meni oikeastaan mukavammin kuin olin kuvitellut. Porukka oli rentoa ja keskustelu aaltoili aiheesta toiseen. Ajan kuluessa porukkaa lähti pois ja loput humaltui enempi ja enempi. Kellon ollessa jotain yksi tunsin rakossani painetta ja päätin mennä vessaan. Jonna, Satu, Hanna ja eräs Jori keskustelivat netissä chättäilystä ja ajattelin menettäväni tuskin mitään hauskaa. Hieman hoippuen astelin vessaan ja suljin oven. Saatuani oven kiinni kuulin voipuneen äänen vessan nurkasta. ’Anteeksi..en tiennyt, että tää oli varattu’, sanoin hämilläni. ’Eikä kun mulla oli vähän paha oli..mä meen pois...’ vaaleatukkainen poika sanoi humalaisen sönköttävällä äänellä yrittäen nousta ylös. ’Ehkä on parempi, että sä jäät siihen...jos sulla vaikka tulee uudestaan paha olo’, sanoin kiihoittavan ajatuksen noustessa päähäni. ’Ei..kyl mulla on nyt ihan hyvä olo....’ poika jatkoi, muttei päässyt ylös kovinkaan hyvällä menestyksellä. ’No mulla on kauhea kusihätä, joten jos ei sua haittaa, niin...’ jätin lauseeni kesken ja aloin avaamaan farkkujeni nappeja. Poika meni aivan hiljaiseksi ja katsoi vain kuinka painoin farkkuni ja valkoiset pikkuhousuni alas ja istuin pöntölle. Tunsin kuinka paine rakossani helpotti ja kuinka kiihoitus alkoi valloittamaan mielessäni enempi tilaa. En tiedä johtuiko se alkoholista vai siitä, että tuo kännissä oleva poika katseli, mutta tunsin halua työntää käteni jalkojeniväliin ja hyväillä kuumoittavaa häpyäni. Pissattuani otin hieman paperia ja kuivasin itseni tuntien pienen säväyksen paperin koskiessa häpyäni. Sain kuitenkin hillittyä itseni ja vedettyä housuni takaisin jalkaani. Pestessäni käsiäni katsoin peilistä nurkassa makaavaa poikaa. Hän oli valunut alemmas seinää myöden ja sammunut tyystin.
Palasin takaisin Sadun huoneeseen huomatakseni, että ihmiset olivat päättäneet alkaa pelaamaan pullonpyöritystä vaate- tai tehtäväpanoksin. Joka toisella kierroksella pullon osoittama henkilö joutuisi ottamaan vaatteen pois ja joka toisella suorittamaan lapuille kirjoitetun tehtävän. Ihmettelin hetken miten tällaiseen tilanteeseen oli päädytty, mutta epäilin Hannalla olleen osuutta asiaan. Toisaalta kaikki olivat melko hyvässä humalassa ja vaikuttivat puheissaankin paljon ronskimmilta. En tarvinnut harkinta-aikaa vaan liityin suoraan peliin ja heti ensimmäinen pyöräytys sattui kohdalleni poistaen sukkani. Pelin alettua huoneeseen tuli hieman sähköisempi ja jännittyneempi tunnelma ja ainakin Satu ja Jori vaikuttivat hieman selvemmiltäkin. Jori oli jotain 170 senttinen tummahiuksinen nuori miehenalku. Hänellä oli myös paksusankaiset silmälasit, huono iho ja tuuheat kulmakarvat, jotka olivat melkein kasvaneet yhteen.
Peli sujui alkuun todella nopeasti ja vaatteet vähenivät tasaisesti. Huomasin Jorilla olevan hieman vaikeuksia keskittyä muuhun jutusteluun, kun minulla ja Hannalla oli päällä enää alusvaatteet, Sadulla oli t-paita ja alushousut ja Jonnalla farkut ja rintaliivit. Itsekin huomasin vilkuilevani välillä kohden Sadun pikkuhousuja ja Jonnan rintaliivien läpi näkyviä nännejä. Jorilla oli päällään vielä farkut, mutta hänen hoikka yläruumiinsa oli paljaana. Tehtävät olivat olleet todella helppoja, varsinkin suoritettavaksi vaatteet päällä. Vaatteiden vähentyessä huomasin jännittäväni enempi tehtäviäkin, kun samassa pullo pyörähti kohdalleni ja sain tehtäväkseni suudella vasemmalla puolellani olijaa. Katsoin Satua vasemmalla puolellani ja luin tehtävän ääneen. Sadun silmissä oli yllättynyt ja hieman pelokas ilme, mutta näin siellä jotain muutakin. Kumarruin hitaasti Sadun puoleen ja tunsin hänen jäykistyvän huultemme kohdatessa. En kuitenkaan päästänyt hyvää tilaisuutta käsistäni vaan avasin hieman huuliani ottaen Sadun ylähuulen niiden väliin pakottaen häntä avaamaan omia huuliaan hieman. Suudelma oli pehmeä ja hellä ja lopetettuani huomasin Sadun hieman punastuneen muiden pilaillessa kovaäänisesti.
Seuraavalla pyörityksellä Jori joutui ottamaan housunsa pois ja paljastamaan valkoiset, söpöt nalleboxerit. Pilailimme hieman niiden kustannuksella, mutta ne oikeastaan kätkivät täysin Jorin kalun koon. Seuraavilla kierroksilla oli helppo tehtävä ja Hanna joutui riisumaan rintaliivinsä. Katselin hieman muiden reaktioita Hannan paljastaessa söpöt rintansa, mutta huomasin vain kuinka kaikki hieman välttelivät katselemasta suoraan riisuuntumista. Hannan laitettua pullon pyörimään hän sai hieman kostettua, sillä vaikka pullo pyörähtikin hänen kohdalleen tehtävänä oli riisua jonkun toisen vaatekappale. Tasapuolisuuden nimissä Hanna nousi ja riisui Jonnan farkut pois paljastaen hieman läpinäkyvät mustat pikkarit. Tunsin kuinka jännitys lisääntyi huoneessa ja huomasin kiihoittuvani ja päänikin tuntui selvemmältä, vaikka siemailin siideriä pelin aikana. Hanna pyöräytti uudelleen pulloa ja tällä kertaa se osoitti Satua, joka riisui nopeasti t-paitansa ja laittoi pullon liikkeelle. Pullo pysähtyi osoittaen Jonnaa, jonka tehtäväksi muodostui kirkasta viinaa sisältävän shottilasin tyhjentäminen. Se kävi Jonnalta yllättävän nopeasti ja helposti ja samassa pullo oli jo pyörinyt osoittaen minua. Kauan en miettinyt tilannetta vaan avasin rintaliivieni hakaset ja laitoin ne vaatekasaani. Huomasin Sadun vilkuilevan minua sivusilmällä ja nautin hänen katseistaan, vaikka enempi olisin nauttinut hänen kosketuksistaan.
Seuraavalla pyöräytykselläni pullo jäi jälleen osoittamaan minua. Poimin tehtävälapun ja tällä kertaa minun oli suudeltava vastapäätä istuvaa Jonnaa. Protestoin ääneen tehtävien samankaltaisuutta, mutta sisäisesti hymyillen konttasin lähemmäs Jonnaa tietäen Sadun saavan pikkuhousujeni peittämän hieman kostean jalkojenvälini suoraan eteensä. Jonnan suudelma oli kovempi ja pikainen, aivan erilainen kuin Sadun. Nopean suudelman jälkeen laitoin pullon uudelleen pyörimään. Pullo pyöri vinhasti pysähtyen osoittamaan selvästi Joria. Jorilla ei ollut muuta vaihtoehtoa kuin nousta seisomaan ja riisua boxerinsa. Hitaasti hän paljasti tumman tiheän karvaviidakkonsa ja sen keskeltä puolikovana nousevan kalunsa. Jorin kalu oli kaunein mitä olin nähnyt. En voinut olla ihastelematta sen kaunista kaarta ja suonikasta vartta. Jorin kalu alkoi kovettumaan kaikkien katsoessa sitä hiljaa ja se vaikutti pitkältä ja paksulta. Jori vaikutti nyt rohkeammalta ja hieman ylpeältä miehuudestaan ja laittoi pullon pyörimään kalu kovana.
Tällä kertaa pullo pyörähti Jonnan kohdalle. Tehtäväkortit olivat loppu ja Jonna päätti itse ottaa tehtäväkseen Jorin kalun nuolemisen. Kaikki muut ällistyivät äkillisestä käänteestä paitsi Jori, joka nauttien nojautui lattialle Jonnan nuollessa kalun vartta. Katsoin Satua, jonka ilme oli hieman kauhistunut, mutta osoitti jo enempi kiihkon merkkejä. Samassa Hanna nousi ylös riisuen pikkarinsa ja kävellen Jorin ylle. Nyt oli Jorin vuoro hämmästyä Hannan asettuessa istumaan hänen naamansa päälle. Satu katsoi lumoutuneena silmiensä eteen avautunutta elävää pornokuvaa. Käänsin Sadun huomion pois siitä ottamalla hellästi kiinni hänen leuastaan ja kääntämällä hänen kasvonsa minuun päin. Kiimainen katse oli vallannut kokonaan Sadun silmät ja painaessani huuleni hänen huuliaan vasten tunsin hänen kietovan kätensä ympärilleni. Painauduimme toisiamme vasten suudellen yhä kiihkeämmin. Avasin toisella kädelläni Sadun rintaliivien hakaset ja vapautin hänen rintansa. Vetäydyin hieman katsoen hänen raskaina roikkuvia rintoja, joiden päässä olivat kaksi kovettunutta nänniä vaaleanpunaisten pihojen ympäröiminä kuin pienet vadelmat. Hellästi hyväilin niitä ja nostin toista suuni lähelle nuolaisten ympäri nännipihaa ja lopulta imaisten nännin suuhuni. Satu katseli kuinka hänen vieressään Jonna siirtyi Jorin päälle upottaen tämän kalun omaan häpyynsä samalla kun Hanna hieroi häpyään vasten Jorin naamaa.
Pujotin käteni alemmas Sadun jalkojenväliin ja tunsin kuinka hänen pikkuhousunsa olivat melkein litimärät. Painoin Satua hieman ja hän tajusi vihjeeni asettuen makaamaan lattialle.Huuliani nuollen riisuin hänen pikkuhousunsa paljastaen runsaskarvaisen hävyn. Punaiset häpykarvat olivat pyörteellä ja reunustivat kosteina hieman avautuneita häpyhuulia. Syöksyin suoraan tuon ihanuuden kimppuun ja aloin nautinnollisesti nuolemaan lohenpunaisia häpyhuulia. Nuolin ensin kiusoitellen pitkin koko vakoa nauttien Sadun kiihkon mausta. Pian kuitenkin siirsin kielenkärkeni pyörimään klitoriksen päälle houkutellen sen pois nahkaisesta suojastaan. Nuolin kevyemmin voimistaen hitaasti, kieleni kärjellä ja aivan koko kielelläni. Satu ynähteli vaimeasti ja tuntui värähtävän joka kosketuksesta. Lopulta en malttanut odottaa vaan painoin suuni klitoriksen ympärille ja hitaasti voimistaen aloin imemään sitä. Sormellani hyväilin hitaasti Sadun häpyhuulia ja aukkoa, liukastaen myös hänen välilihaansa. Tunsin kuinka hän nautti kieleni pienestä pyörinnästä ja imennästäni. Kiihdytin tahtiani ja imin voimakkaasti saaden Sadun selän kaareutumaan ja orgasmin purkautumaan hänen sisältään. Nuolin vielä hetken nostaen sitten päätäni hyväillen Sadun herkkää häpyä kevyesti.
Katselin hieman ympärilleni ja näin Jonnan makaavan raukena maassa ja Hannan herättelevän Jorin kalua hyväilemällä sitä. Jonna nousi ylös ja nyt näin hänen alastoman vartalonsa, todella kiinteät isohkot rinnat, joissa nännit osoittivat eri suuntiin. Jonnalla oli melkein ajeltu häpy ja näin sen punoittavan vielä Jorin kyrvän jäljiltä. Jonna polvistui vierelleni ja suuteli minua kiihkeästi suulle, edelleen liian kovasti. Tuntui kuin kaikilta olivat estot kadonneet tyystin. Satu nousi ylös ja konttasi Jorin luo painaen nyt oman häpynsä poikaparan naamaa vasten. Hanna puolestaan nousi puolikovana sojottavan kalun päälle ja ohjasi sen sisäänsä Jorin pienestä vastustelusta huolimatta. Muuta en ehtinytkään havaita Jonnan painaessa pääni jalkojensäväliin vaatien minua nuolemaan. Automaattisesti kieleni alkoi liikkua hieman spermalle maistuvassa hävyssä. Vaativasti Jonna ohjaili päätäni vetäen tukastani ja painaen päätäni vasten häpyään. Yritin pyristellä vastaan, mutta tyydyin kohtalooni ja nuolin Jonnan viennin mukaan. Yritin parhaani mukaan nuolla ja imeä Jonnan pienempää klitorista, mutta en nauttinut Jonnan nuolemisesta. Tuntui kuin kieleni olisi täysin turtunut ja leukani väsynyt saadessani pienen orgasmin irti Jonnasta. Tylysti Jonna nousi ja hoippui humalaisen askelin omaan huoneeseensa. Myös Jori näytti sammuneen ja niin oli käynyt hänen kalunsakin, joka pieneten vetäytyi nahkansa sisään. Satu ja Hanna olivat siirtyneet sängylle päällekkäin nuollen toisiaan, Hanna opettaen Satua.
Olin jäänyt paitsioon omasta tyydytyksestäni. Halusin kipeästi orgasmia, mutta en halunnut tyydyttää itse itseäni. Samassa muistin vaalean pojan vessassa ja riisuen kosteat pikkarini menin vessaan. Tyyppi makasi samassa asennossa kuin lähtiessäni ja hieman säikähdin hänen kuolleen, kunnes tajusin rintakehän kohoilevan. Hyväilin hieman hänen rintaansa hevipaidan alta, mutta nopeasti käteni etenivät mustille farkuille ja lupaavalle pullistumalle. Hätä ei lue lakia ajattelin ja avasin vetoketjun. Ilmeisesti kaveri näki todella mukavia unia, sillä hänen kalunsa ponnahti esille välittömästi avattuani hänen sepaluksensa. Pujotin sen kokonaan esille housuista ja hieman ihailin sen pituutta. Se näytti hieman pitemmältä kuin Jorin, mutta oli ohuempi ja sojotti suoraan eteen. Pakko kelvata, ajattelin itsekseni ja nousin kaverin päälle sujauttaen hänen kalunsa lämpimään kolooni. Ei tämä korvaisi taitavaa kieltä, mutta kelpaisi orgasmiin ajattelin alkaen liikuttaa itseäni sammuneen kaverin päällä. Mieleeni ei juolahtanutkaan, että tavallaan raiskasin häntä. Kalu liukui sisälläni ja pysyi kovana vaikka kaveri oli tyystin sammunut. Ainakin luulin niin, sillä samassa hän heräsi ja oli todella hämmästynyt nähdessään minut päällään. Hämmästyksissään kaveri aikoi sanoa jotain, mutta painoin sormeni hänen huulilleen ja ohjasin hänen kätensä rinnoilleni. Ilmeisesti hän tajusi tilaisuutensa tulleen ja alkoi kourimaan rintojani. ’Ei niin kovaa’, tiuskaisin ja onnekseni kaveri jotain tajusi alkaen hyväilemään rintojani pehmeämmin. Lisäsin tahtiani ja tunsin kuinka mielihyvä lisääntyi ja orgasmi lähestyi asteittain. Onnekseni kaveri ei edes yrittänyt tehdä mitään muuta, vaan tyytyi tahtiini ilmeisen onnellisena. Ratsastin kiihkeästi, kunnes pieni orgasmi saavutti minut ja tunsin halujeni olevan hetkeksi tyydytetty. Nousin kaverin päältä tämän henkäistessä pettyneenä. En kuitenkaan ollut liian tyly vaan otin hänen kalunsa käteeni ja aloin hitaasti runkkaamaan häntä. Tiesin kaverin olevan jo lähellä ja hänen ohut kalunsa oli nesteitteni liukastama, joten sain hänet nopeasti onnen lyhyille kukkuloille spermojen lentäessä laattaseinille. Sanaakaan sanomatta jätin tyypin makaamaan lattialle ja palasin takasin Sadun huoneeseen.
Hanna keräili juuri vaatteitaan ja näin hänen peitelleen Sadun sänkyyn hymyillen viekasta hymyään. Suutelimme ja puimme päällemme. Hiljaa poistuimme sammuneiden ihmisten luota. Päästyämme ulos Hanna halasi minua ja sanoi:’Enpä olisi uskonut moista tuosta illasta ensi kuvittelemalla.’ ’Joo. Tuota miittinkiä eivät taida heti unohtaa.’, vastasin naurahtaen ja suutelimme uudelleen.
Saatuani kaiken tavaran raahattua kämpille, Hanna alkoi ihmettelemään mitä oikein meinasin. Hanna oli ollut hieman pettynyt, ei mustasukkainen, vaan pettynyt ettei ollut päässyt mukaan minun ja Annikan leikkiin. Lupasin olevani seuraavalla kerralla jämerämpi kiusaukselle, mutta Hanna oli vain nauranut. ’Eihän tuollainen nymfo pysty vastustamaan seksiä’, hän oli sanonut, ja oli ihan oikeassa. Joskus mietin olevani liikaakin seksin lumoissa. Hanna kyseli ketä olin kutsunut ja vastasin totuudenmukaisesti, että vain Satu oli tulossa. Hanna vaikutti hieman pettyneeltä ja yritti soitella muutamalle kaverilleen, mutta kukaan ei tuntunut ehtivän näin lyhyellä varoitusajalla. Hyräillen radiosta tulevan hittibiisin tahdissa aloin valmistamaan suolaista purtavaa, kun puhelimeni soi. Vastasin hieman epäileväisesti tuntemattoman numeron vilkkuessa puhelimen ruudussa. Satu alkoi perumaan tulemistaan vedoten johonkin irkkituttujen tapaamiseen. Aloin pikkuhiljaa masentua, kun kukaan ei päässyt tulemaan pikkujouluihini. Vaikka toisaalta se olisi täysin oma vikani, kun yritin järjestää kaiken niin lyhyellä varoitusajalla. Yritin vielä suostutella Satua, mutta hän pysyi tiukkana väittäen unohtaneensa sopineensa jo aiemmin tapaamisen. Ilmeisesti kuulostin pettyneeltä, sillä Satu hieman epäröiden kutsui meidät tulemaan heidän bileisiin. Suhtauduin Sadun kutsuun hieman epäileväisesti kuvitellen joutuvani nörttibileisiin. Satu kuitenkin alkoi vuorostaan suostuttelemaan meitä tulemaan hänen luokseen ja päätin kysyä Hannan mielipidettä. Yllätykseni Hanna suostui välittömästi tartuttaen minuunkin toivoa hyvistä bileistä. Satu oli hieman helpottunut, kun olimme tulossa enkä pahoittaisi mieltäni.
Vaihdoin nopeasti neulepuseroni ruskeaan hieman läpinäkyvään kimallepuseroon. Jalkaani jätin muodikkaasti kuluneet tiukat farkut. Hannalla oli päällään musta hihaton korkeakauluksinen neule ja pitkä farkkuhame. Kaappasimme mukaamme ostamani juomat sekä sipsit ja suunnistimme kohti Sadun soluasuntoa. Onneksemme Sadun asunnolle ei ollut pitkä matka ja ilmakin oli suhteellisen lämmin vuoden aikaan nähden. Siemailimme matkalla lämmikseeksi varaamastamme taskumatista ja pian olimme korkean betonikerrostalon edessä. Jännitin hieman sitä mitä löytäisimme Sadun asunnosta ja millaisia olisivat muut ihmiset, joita hän oli netissä tavannut. Astuimme pienestä hissistä ulos ja soitimme soluasunnon ovikelloa. Aivan outo afrotukkainen ihminen avasi meille oven ja toivotti meidän tervetulleiksi. Astuimme sisään pieneen solukaksioon ja porukkaa näytti olevan kymmenkunta ihmistä.
Satu esitteli meille ihmisiä ja hieman pientä kaksiotakin, johon kuului vain huoneet, keittonurkkaus ja vessa. Porukka oli jakautunut kahteen huoneeseen, mutta vaelteli niiden välilläkin sekoittaen kuppikuntia. Sadun kämppäkaveri Jonna oli suurin piirtein Sadun mittainen, hieman hoikempi kapeakasvoinen nuori nainen. Hänen tummat hiuksensa olivat ponnarilla ja siniset silmät katsoivat paksusankaisten silmälasien takaa. Satu esitteli meidät opiskelukavereinaan, joten oletin ettei hän ollut kertonut juurikaan sivutyöstään muille. Löysimme paikat Sadun huoneen sängyltä ja huomasin monen miehen katsovan meitä melkoisen kiinnostunut ilme kasvoillaan. Porukassa oli muutama muukin tyttö Sadun ja Jonnan lisäksi. Tunnuimme erottuvan joukosta selkeästi, sillä kaikilla oli yllään villapuseroita tai hieman hippimäisiä suuria puseroita. Emme kuitenkaan välittäneet moisesta vaan aloimme naukkailla juomiamme ja kuuntelemaan keskustelua.
Ilta meni oikeastaan mukavammin kuin olin kuvitellut. Porukka oli rentoa ja keskustelu aaltoili aiheesta toiseen. Ajan kuluessa porukkaa lähti pois ja loput humaltui enempi ja enempi. Kellon ollessa jotain yksi tunsin rakossani painetta ja päätin mennä vessaan. Jonna, Satu, Hanna ja eräs Jori keskustelivat netissä chättäilystä ja ajattelin menettäväni tuskin mitään hauskaa. Hieman hoippuen astelin vessaan ja suljin oven. Saatuani oven kiinni kuulin voipuneen äänen vessan nurkasta. ’Anteeksi..en tiennyt, että tää oli varattu’, sanoin hämilläni. ’Eikä kun mulla oli vähän paha oli..mä meen pois...’ vaaleatukkainen poika sanoi humalaisen sönköttävällä äänellä yrittäen nousta ylös. ’Ehkä on parempi, että sä jäät siihen...jos sulla vaikka tulee uudestaan paha olo’, sanoin kiihoittavan ajatuksen noustessa päähäni. ’Ei..kyl mulla on nyt ihan hyvä olo....’ poika jatkoi, muttei päässyt ylös kovinkaan hyvällä menestyksellä. ’No mulla on kauhea kusihätä, joten jos ei sua haittaa, niin...’ jätin lauseeni kesken ja aloin avaamaan farkkujeni nappeja. Poika meni aivan hiljaiseksi ja katsoi vain kuinka painoin farkkuni ja valkoiset pikkuhousuni alas ja istuin pöntölle. Tunsin kuinka paine rakossani helpotti ja kuinka kiihoitus alkoi valloittamaan mielessäni enempi tilaa. En tiedä johtuiko se alkoholista vai siitä, että tuo kännissä oleva poika katseli, mutta tunsin halua työntää käteni jalkojeniväliin ja hyväillä kuumoittavaa häpyäni. Pissattuani otin hieman paperia ja kuivasin itseni tuntien pienen säväyksen paperin koskiessa häpyäni. Sain kuitenkin hillittyä itseni ja vedettyä housuni takaisin jalkaani. Pestessäni käsiäni katsoin peilistä nurkassa makaavaa poikaa. Hän oli valunut alemmas seinää myöden ja sammunut tyystin.
Palasin takaisin Sadun huoneeseen huomatakseni, että ihmiset olivat päättäneet alkaa pelaamaan pullonpyöritystä vaate- tai tehtäväpanoksin. Joka toisella kierroksella pullon osoittama henkilö joutuisi ottamaan vaatteen pois ja joka toisella suorittamaan lapuille kirjoitetun tehtävän. Ihmettelin hetken miten tällaiseen tilanteeseen oli päädytty, mutta epäilin Hannalla olleen osuutta asiaan. Toisaalta kaikki olivat melko hyvässä humalassa ja vaikuttivat puheissaankin paljon ronskimmilta. En tarvinnut harkinta-aikaa vaan liityin suoraan peliin ja heti ensimmäinen pyöräytys sattui kohdalleni poistaen sukkani. Pelin alettua huoneeseen tuli hieman sähköisempi ja jännittyneempi tunnelma ja ainakin Satu ja Jori vaikuttivat hieman selvemmiltäkin. Jori oli jotain 170 senttinen tummahiuksinen nuori miehenalku. Hänellä oli myös paksusankaiset silmälasit, huono iho ja tuuheat kulmakarvat, jotka olivat melkein kasvaneet yhteen.
Peli sujui alkuun todella nopeasti ja vaatteet vähenivät tasaisesti. Huomasin Jorilla olevan hieman vaikeuksia keskittyä muuhun jutusteluun, kun minulla ja Hannalla oli päällä enää alusvaatteet, Sadulla oli t-paita ja alushousut ja Jonnalla farkut ja rintaliivit. Itsekin huomasin vilkuilevani välillä kohden Sadun pikkuhousuja ja Jonnan rintaliivien läpi näkyviä nännejä. Jorilla oli päällään vielä farkut, mutta hänen hoikka yläruumiinsa oli paljaana. Tehtävät olivat olleet todella helppoja, varsinkin suoritettavaksi vaatteet päällä. Vaatteiden vähentyessä huomasin jännittäväni enempi tehtäviäkin, kun samassa pullo pyörähti kohdalleni ja sain tehtäväkseni suudella vasemmalla puolellani olijaa. Katsoin Satua vasemmalla puolellani ja luin tehtävän ääneen. Sadun silmissä oli yllättynyt ja hieman pelokas ilme, mutta näin siellä jotain muutakin. Kumarruin hitaasti Sadun puoleen ja tunsin hänen jäykistyvän huultemme kohdatessa. En kuitenkaan päästänyt hyvää tilaisuutta käsistäni vaan avasin hieman huuliani ottaen Sadun ylähuulen niiden väliin pakottaen häntä avaamaan omia huuliaan hieman. Suudelma oli pehmeä ja hellä ja lopetettuani huomasin Sadun hieman punastuneen muiden pilaillessa kovaäänisesti.
Seuraavalla pyörityksellä Jori joutui ottamaan housunsa pois ja paljastamaan valkoiset, söpöt nalleboxerit. Pilailimme hieman niiden kustannuksella, mutta ne oikeastaan kätkivät täysin Jorin kalun koon. Seuraavilla kierroksilla oli helppo tehtävä ja Hanna joutui riisumaan rintaliivinsä. Katselin hieman muiden reaktioita Hannan paljastaessa söpöt rintansa, mutta huomasin vain kuinka kaikki hieman välttelivät katselemasta suoraan riisuuntumista. Hannan laitettua pullon pyörimään hän sai hieman kostettua, sillä vaikka pullo pyörähtikin hänen kohdalleen tehtävänä oli riisua jonkun toisen vaatekappale. Tasapuolisuuden nimissä Hanna nousi ja riisui Jonnan farkut pois paljastaen hieman läpinäkyvät mustat pikkarit. Tunsin kuinka jännitys lisääntyi huoneessa ja huomasin kiihoittuvani ja päänikin tuntui selvemmältä, vaikka siemailin siideriä pelin aikana. Hanna pyöräytti uudelleen pulloa ja tällä kertaa se osoitti Satua, joka riisui nopeasti t-paitansa ja laittoi pullon liikkeelle. Pullo pysähtyi osoittaen Jonnaa, jonka tehtäväksi muodostui kirkasta viinaa sisältävän shottilasin tyhjentäminen. Se kävi Jonnalta yllättävän nopeasti ja helposti ja samassa pullo oli jo pyörinyt osoittaen minua. Kauan en miettinyt tilannetta vaan avasin rintaliivieni hakaset ja laitoin ne vaatekasaani. Huomasin Sadun vilkuilevan minua sivusilmällä ja nautin hänen katseistaan, vaikka enempi olisin nauttinut hänen kosketuksistaan.
Seuraavalla pyöräytykselläni pullo jäi jälleen osoittamaan minua. Poimin tehtävälapun ja tällä kertaa minun oli suudeltava vastapäätä istuvaa Jonnaa. Protestoin ääneen tehtävien samankaltaisuutta, mutta sisäisesti hymyillen konttasin lähemmäs Jonnaa tietäen Sadun saavan pikkuhousujeni peittämän hieman kostean jalkojenvälini suoraan eteensä. Jonnan suudelma oli kovempi ja pikainen, aivan erilainen kuin Sadun. Nopean suudelman jälkeen laitoin pullon uudelleen pyörimään. Pullo pyöri vinhasti pysähtyen osoittamaan selvästi Joria. Jorilla ei ollut muuta vaihtoehtoa kuin nousta seisomaan ja riisua boxerinsa. Hitaasti hän paljasti tumman tiheän karvaviidakkonsa ja sen keskeltä puolikovana nousevan kalunsa. Jorin kalu oli kaunein mitä olin nähnyt. En voinut olla ihastelematta sen kaunista kaarta ja suonikasta vartta. Jorin kalu alkoi kovettumaan kaikkien katsoessa sitä hiljaa ja se vaikutti pitkältä ja paksulta. Jori vaikutti nyt rohkeammalta ja hieman ylpeältä miehuudestaan ja laittoi pullon pyörimään kalu kovana.
Tällä kertaa pullo pyörähti Jonnan kohdalle. Tehtäväkortit olivat loppu ja Jonna päätti itse ottaa tehtäväkseen Jorin kalun nuolemisen. Kaikki muut ällistyivät äkillisestä käänteestä paitsi Jori, joka nauttien nojautui lattialle Jonnan nuollessa kalun vartta. Katsoin Satua, jonka ilme oli hieman kauhistunut, mutta osoitti jo enempi kiihkon merkkejä. Samassa Hanna nousi ylös riisuen pikkarinsa ja kävellen Jorin ylle. Nyt oli Jorin vuoro hämmästyä Hannan asettuessa istumaan hänen naamansa päälle. Satu katsoi lumoutuneena silmiensä eteen avautunutta elävää pornokuvaa. Käänsin Sadun huomion pois siitä ottamalla hellästi kiinni hänen leuastaan ja kääntämällä hänen kasvonsa minuun päin. Kiimainen katse oli vallannut kokonaan Sadun silmät ja painaessani huuleni hänen huuliaan vasten tunsin hänen kietovan kätensä ympärilleni. Painauduimme toisiamme vasten suudellen yhä kiihkeämmin. Avasin toisella kädelläni Sadun rintaliivien hakaset ja vapautin hänen rintansa. Vetäydyin hieman katsoen hänen raskaina roikkuvia rintoja, joiden päässä olivat kaksi kovettunutta nänniä vaaleanpunaisten pihojen ympäröiminä kuin pienet vadelmat. Hellästi hyväilin niitä ja nostin toista suuni lähelle nuolaisten ympäri nännipihaa ja lopulta imaisten nännin suuhuni. Satu katseli kuinka hänen vieressään Jonna siirtyi Jorin päälle upottaen tämän kalun omaan häpyynsä samalla kun Hanna hieroi häpyään vasten Jorin naamaa.
Pujotin käteni alemmas Sadun jalkojenväliin ja tunsin kuinka hänen pikkuhousunsa olivat melkein litimärät. Painoin Satua hieman ja hän tajusi vihjeeni asettuen makaamaan lattialle.Huuliani nuollen riisuin hänen pikkuhousunsa paljastaen runsaskarvaisen hävyn. Punaiset häpykarvat olivat pyörteellä ja reunustivat kosteina hieman avautuneita häpyhuulia. Syöksyin suoraan tuon ihanuuden kimppuun ja aloin nautinnollisesti nuolemaan lohenpunaisia häpyhuulia. Nuolin ensin kiusoitellen pitkin koko vakoa nauttien Sadun kiihkon mausta. Pian kuitenkin siirsin kielenkärkeni pyörimään klitoriksen päälle houkutellen sen pois nahkaisesta suojastaan. Nuolin kevyemmin voimistaen hitaasti, kieleni kärjellä ja aivan koko kielelläni. Satu ynähteli vaimeasti ja tuntui värähtävän joka kosketuksesta. Lopulta en malttanut odottaa vaan painoin suuni klitoriksen ympärille ja hitaasti voimistaen aloin imemään sitä. Sormellani hyväilin hitaasti Sadun häpyhuulia ja aukkoa, liukastaen myös hänen välilihaansa. Tunsin kuinka hän nautti kieleni pienestä pyörinnästä ja imennästäni. Kiihdytin tahtiani ja imin voimakkaasti saaden Sadun selän kaareutumaan ja orgasmin purkautumaan hänen sisältään. Nuolin vielä hetken nostaen sitten päätäni hyväillen Sadun herkkää häpyä kevyesti.
Katselin hieman ympärilleni ja näin Jonnan makaavan raukena maassa ja Hannan herättelevän Jorin kalua hyväilemällä sitä. Jonna nousi ylös ja nyt näin hänen alastoman vartalonsa, todella kiinteät isohkot rinnat, joissa nännit osoittivat eri suuntiin. Jonnalla oli melkein ajeltu häpy ja näin sen punoittavan vielä Jorin kyrvän jäljiltä. Jonna polvistui vierelleni ja suuteli minua kiihkeästi suulle, edelleen liian kovasti. Tuntui kuin kaikilta olivat estot kadonneet tyystin. Satu nousi ylös ja konttasi Jorin luo painaen nyt oman häpynsä poikaparan naamaa vasten. Hanna puolestaan nousi puolikovana sojottavan kalun päälle ja ohjasi sen sisäänsä Jorin pienestä vastustelusta huolimatta. Muuta en ehtinytkään havaita Jonnan painaessa pääni jalkojensäväliin vaatien minua nuolemaan. Automaattisesti kieleni alkoi liikkua hieman spermalle maistuvassa hävyssä. Vaativasti Jonna ohjaili päätäni vetäen tukastani ja painaen päätäni vasten häpyään. Yritin pyristellä vastaan, mutta tyydyin kohtalooni ja nuolin Jonnan viennin mukaan. Yritin parhaani mukaan nuolla ja imeä Jonnan pienempää klitorista, mutta en nauttinut Jonnan nuolemisesta. Tuntui kuin kieleni olisi täysin turtunut ja leukani väsynyt saadessani pienen orgasmin irti Jonnasta. Tylysti Jonna nousi ja hoippui humalaisen askelin omaan huoneeseensa. Myös Jori näytti sammuneen ja niin oli käynyt hänen kalunsakin, joka pieneten vetäytyi nahkansa sisään. Satu ja Hanna olivat siirtyneet sängylle päällekkäin nuollen toisiaan, Hanna opettaen Satua.
Olin jäänyt paitsioon omasta tyydytyksestäni. Halusin kipeästi orgasmia, mutta en halunnut tyydyttää itse itseäni. Samassa muistin vaalean pojan vessassa ja riisuen kosteat pikkarini menin vessaan. Tyyppi makasi samassa asennossa kuin lähtiessäni ja hieman säikähdin hänen kuolleen, kunnes tajusin rintakehän kohoilevan. Hyväilin hieman hänen rintaansa hevipaidan alta, mutta nopeasti käteni etenivät mustille farkuille ja lupaavalle pullistumalle. Hätä ei lue lakia ajattelin ja avasin vetoketjun. Ilmeisesti kaveri näki todella mukavia unia, sillä hänen kalunsa ponnahti esille välittömästi avattuani hänen sepaluksensa. Pujotin sen kokonaan esille housuista ja hieman ihailin sen pituutta. Se näytti hieman pitemmältä kuin Jorin, mutta oli ohuempi ja sojotti suoraan eteen. Pakko kelvata, ajattelin itsekseni ja nousin kaverin päälle sujauttaen hänen kalunsa lämpimään kolooni. Ei tämä korvaisi taitavaa kieltä, mutta kelpaisi orgasmiin ajattelin alkaen liikuttaa itseäni sammuneen kaverin päällä. Mieleeni ei juolahtanutkaan, että tavallaan raiskasin häntä. Kalu liukui sisälläni ja pysyi kovana vaikka kaveri oli tyystin sammunut. Ainakin luulin niin, sillä samassa hän heräsi ja oli todella hämmästynyt nähdessään minut päällään. Hämmästyksissään kaveri aikoi sanoa jotain, mutta painoin sormeni hänen huulilleen ja ohjasin hänen kätensä rinnoilleni. Ilmeisesti hän tajusi tilaisuutensa tulleen ja alkoi kourimaan rintojani. ’Ei niin kovaa’, tiuskaisin ja onnekseni kaveri jotain tajusi alkaen hyväilemään rintojani pehmeämmin. Lisäsin tahtiani ja tunsin kuinka mielihyvä lisääntyi ja orgasmi lähestyi asteittain. Onnekseni kaveri ei edes yrittänyt tehdä mitään muuta, vaan tyytyi tahtiini ilmeisen onnellisena. Ratsastin kiihkeästi, kunnes pieni orgasmi saavutti minut ja tunsin halujeni olevan hetkeksi tyydytetty. Nousin kaverin päältä tämän henkäistessä pettyneenä. En kuitenkaan ollut liian tyly vaan otin hänen kalunsa käteeni ja aloin hitaasti runkkaamaan häntä. Tiesin kaverin olevan jo lähellä ja hänen ohut kalunsa oli nesteitteni liukastama, joten sain hänet nopeasti onnen lyhyille kukkuloille spermojen lentäessä laattaseinille. Sanaakaan sanomatta jätin tyypin makaamaan lattialle ja palasin takasin Sadun huoneeseen.
Hanna keräili juuri vaatteitaan ja näin hänen peitelleen Sadun sänkyyn hymyillen viekasta hymyään. Suutelimme ja puimme päällemme. Hiljaa poistuimme sammuneiden ihmisten luota. Päästyämme ulos Hanna halasi minua ja sanoi:’Enpä olisi uskonut moista tuosta illasta ensi kuvittelemalla.’ ’Joo. Tuota miittinkiä eivät taida heti unohtaa.’, vastasin naurahtaen ja suutelimme uudelleen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Aivan mahtava taas, niin kuin sulta noi aina odottaa. Saisinko esittää toiveen? Saisiko Sannan & Hannan keskeisen novellinen, että siinä olisi vain he. Siitä on pitkä aika kun sai nauttia heitä yhdessä. =)
Kiitokset kehuista ja toiveesta :)
Sellainenkin tarina on tulossa, jossa Hanna ja Sanna ovat vain keskenään...kunhan vain ehdin kaikki ideat saamaan 'paperillekin'...
Vanha fanisi kiittelee jälleen.
kivaa oli loppuun saakka. stondis hurja.
stop
toissijaista.
eläköön rakkaus
Täytyy myöntää että nykyään menee nuo lukemiset vähän myöhäseksi mutta, empä ois todellakaan ihan tollasta odottanu siis tarinan suhteen. Mielenkiintoinen ja kivoja pikku käänteitä oli (vaikka oishan toi pitäny arvata päähenkilöistä, mutta empä arvannut.)
Hyvä tarina oli taas, en tiedä mistä kiskot noita juttuja kenties itse koet ne tiedä häntä, mutta siis kiitos jälleen.
Saakos kysyä onkos kirjoittaja mies vai nainen?