Mitä se Kaarlo mahtaa tuijotella. Vai onkohan sen piilolinssit jämäyttäneet silmämunat tuijotus-asentoon...
Tuijottava Kaarlo
Moonface
81402
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Taitaa olla. Mut miten selität kun se möljöttää aina suu auki. Mikä sitä pitää auki.
liian iso purukalusto verrattuna suuhun, heh=)
Ehkä sillä on painava alaleuka tai alaleuan purukalusto amalgaamia ( raskasmetallia ).
syntyvät naamakampeloiksi.
hei wat te fak? matörfakör kamoon!
korvatulehdus. Tulehdus on todennäköisesti muuallakin nielussa. Se pitää suun auki, että on helpompi hengittää. Liekö isot risat myös.
Kaarlossa on voittaja-ainesta: on oma itsensä, eikä esitä mitään yliluonnotonta yli-ihmistä, eikä sirkuspelleä. Hyvä Kaarlo!
Minkähänlaiset silmämunat tämänkin keskustelupalstan keskustelijoilla on? Luulen, etteivät ne kovinkaan täydelliset ole. Kovin typeriä viestejä tämä palsta on pullollaan, mikä osoittaa itsekunkin tyhmyyden!
kaarlossa nyt viimeksi on voittaja-ainesta, hänhän on se lapsellisin pelleilijä näistä kolmesta pienestä porsaasta. Muut osas pyytää anteeksi sikailua mutta tämä ääliö ei.