Paljo maksaa Uumajassa voikilo?
Kannattaako lähteä Rabben purtilolla seilaamaan ja ostamaan loppuvuoden voit sieltä? Laivalipun hinta on noin 170e meno-paluu. Kannattaako reissu?
Kannattaako lähteä Rabben purtilolla seilaamaan ja ostamaan loppuvuoden voit sieltä? Laivalipun hinta on noin 170e meno-paluu. Kannattaako reissu?
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kyllä jos ostat vaan yhden kilon, saat leuhkia muille kuinka kallista voita oot syönyt,
tuollaistahan ei joka päivä saa suuhun..;)
Osta samalla Falukorv makkaraa, kun on kunnon lenkkimakkaraa, jossa on vähintään 40 % lihaa!
Kuka nyt enää voita, mokomaakin 100 % rasvaa syö???
siitä...hah hah...!!!
Mitä ne "kevytlevit" yms muka on? Yhtä paskan kans!!!