Minut raiskatiin rippikoulu leirillä se teki tosi kipeetä, en oo uskaltanu kertoo vielä kenellekkään. Amulla puhuttiin herrasta ja iltapäivällä se nuoli mun haaroväliä ja tönsi sormen sinne.
Minut raiskattiin...
Mitä ?
132751
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
pappiko sen teki?
nyt vaan ilmotusta tekeen jos et sitte oo vaan feikki?
Jos tämä oli trolli, niin tosi tyhmä sellainen.
Jos totta, mene kertomaan poliisille.
kerro lisää, hyvä ihminen. Olen kokenut saman.
Ja siten etsit jonkun vanhemman naisen vaikka Naisliitto Unionin raiskauskriisikeskuksesta ja menet hänen kanssa poliisille.
Tämä EI ole sinun vika, vaikka olisit ollut ihastunutkin, muista se.
Soita, numero luettelossa...älä jää yksin!!!!!
En ollu ihastunut vaan se parta typpi ällötti mua ! Ja inhottaa vieläki
että aamulla se puhui Herrasta!
Sinulle tekisi hyvää jutella asiasta
ja sinun pitää/täytyy ilmoittaa tapauksesta seurakunnan kirkkoherralle tai jollekin muulle papille.
Kysymys on pedofiilipapista, joita on Suomen kirkoissakin paljon.
Jos tämä juttu on tosi niin poliisi auttaa ja tämä rikollinen saa sekä tuomion että ei voi enään satuttaa muita kuten sinua.
Toimi ja estä pahuus! Tuollaisissa tapauksissa ei ole mitään tekemistä Herran kanssa.Herran sotkeminen asiaan on väärin joten sairaalle tyypille pitää antaa kampitus ja estää tulevaisuudessa tuollaiset ainakin tän osalta.
Tää lienee pelkkä provokaatio, jotta sitten voisi virittäjä syyttää ylilyönnistä ja mieheen kohdistuvasta noitavainosta.
Tää voisi olla myös poika, joka muka valittaa, älkää menkö lankaan!
Arvaan tään...
Hanki heti neutraalia terapiaa. Se kannattaa
Ei ole pelkästään miespappien ominaisuus tämä seksin hakeminen rippikoululapislta. Minä jouduin julman papittarren kynsiin. Hän tuli meidän kanssa saunaan ja kun me huomasimme hänet yritimme lähteä pois, murrosikäiset pojat...
Naispappi otti minua ja Hekaa kiinni olkapäästä, pakotti pitkällemme lauteelle ja hiplasi sitten meidän pippeleitä. Ei tehny edes mieli koskettaa hänen pimpsaansa vaikka hän yritti vakuuttaa, että se on jumalan tahto.
Seuraavana päivänä lähdin kävelemään riparilta. Heka jäi loppuun asti, koska sen isoäiti vaati.
Vatikaanissa on raiskattu varmaan tuhansia poikia ja nyt vasta viime aikoina siihen on puututtu,ovat alkaneet tutkia nyt jo aikuisten jättämiä rikosilmoituksia.
Ottakaa opiksenne tämä karmea viesti, mitä uskovaiset harrastaa. Näitähän pappi tehtyn sitä sun tätä juttuja kuulee melkein joka päivä.
Ajatelkaa jos lapsenne vaikka uhrattaisiin jumalalle.
Hei eihän kukaan mistään uhraamisest oo puhunu!! Ja ei tod. kaikki pedofiilit oo pappeja, tai edes usko Jumalaan, eli ei liity Kristinuskoon mitenkään...!!
jos se pappi raiskas sut ni sä kipität poliisiasemalle ois kiva et muita rippi koululaisia ei raiskattais riparilla.. mee kertoon poliisille teet palveluksen itelles ja tuleville riparilaisille ehkä muillekkin sen papin uhreille..