särkynyt

aaaaaaaaaaaaaaaaargh! ei vois sit paremmin tosiaan vuosi alkaa..heti tyttöystävän kans poikki..se sano et se pitää musta, mut se kaipas omaa aikaa..ei olla kenenkää kans silloin..alko silloin hiukan raastaan..mut mä annan sille aikaa..en oo faksaillu eilisen jälkeen..mitä sanotte..voisko toi homma alkaa workkaan viä jos se suostuu mulle faksaileen..en viitti viä faksate viikkoon pariin..sit voisin kysyä mikä sen mieli/tunne on...kaikki kysy et mikä meille tuli ku meillä meni tosi hyvin ja molemmat onnellisia..
3299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tee viisas teko ja mee ettimään itelles uus ämmä. Sillä sun nykyisellä taitaa olla toinen pano. Kannattaa olla pelimies ja unohtaa tollaset luuseri ämmät. Joten ei muuta kuin baanalle uutta muijaa ettimään!

Äänestä
  • Hei sinä sieni kuulepas pidä sun turppaasi tukkoon,koska sä oot nykyään,niii nuono neuvoja,joka mä en koskaan nähnyt!!!!

    Sä taidat olla tollanen tyyppi,jonka hyppää heti toisen kaa sähkyyn kuin tyttöystävä jätti.

    Äänestä

mulla oli/on melkein vastaava tilanne:
oltiin tyttökaverin kanssa onnellisia(kylläkin vasta viikko oltu yhdessä),sit se sano yht'äkkiä,että se ei pysty keskittymään meidän juttuun,kun sen vanhemmat oli just eronnu.juteltiin sit seuraavana päivänä asiasta,jolloin hän vakuutteli että rakastaa minua edelleen ja haluaisi olla kanssani,pyysin että hän miettisi haluaako varmasti erota tuollaisen takia,hän miettikin yön yli,eikä saanut mitään ratkaisua aikaan,sovimme sitten viimein että ollaan tauolla.no,oltiin tauolla muutoma päivä,kunnes olimme uutena vuotena hänen isoveljensä(kaverini) ja pikkusiskoni(tyttöystävän kaveri) kanssa juhlimassa.kun muut olivat menneet nukkumaan,juteltiin pitkän aikaa ja ajateltiin että tavattas kumminkin aina kun on mahdollisuus.tämä ei kyllä mielestäni toteudu,koska pari kertaa en jäänyt jo väliin,koska hänellä on ollut "huono olo".En todellakaan tiedä missä mennään,rakastan häntä kyllä,mutta toisaalta en kestä tätä epävarmuutta,hän vakuuttaa edelleen rakastavansa minua,mutta hänen mielipiteensä tuntuvat vaihtelevan parissa päivässä.En käsitä tätä,hän se alunperin kysyi että rupeisinko sen kans kimppaan,suostuin,oltiin onnellisia viikko,ja sit tää homma alko,mitä ihmettä mä teen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rawen86 kirjoitti:

aaaaaaaaaaaaaaaaargh! ei vois sit paremmin tosiaan vuosi alkaa..heti tyttöystävän kans poikki..se sano et se pitää musta, mut se kaipas omaa aikaa..ei olla kenenkää kans silloin..alko silloin hiukan raastaan..mut mä annan sille aikaa..en oo faksaillu eilisen jälkeen..mitä sanotte..voisko toi homma alkaa workkaan viä jos se suostuu mulle faksaileen..en viitti viä faksate viikkoon pariin..sit voisin kysyä mikä sen mieli/tunne on...kaikki kysy et mikä meille tuli ku meillä meni tosi hyvin ja molemmat onnellisia..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu