voiko

tulevan tekstiviestin torjua,puhelin on nokia 6630 älypuhelin.
3207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"Voiko onko pakko ottaa vastaan tuluvan tekstiviestin torjua,puhelin on nokia 6630 älypuhelin."

Voi juma mitä siansaksaa.

Äänestä
  • sori minulla oli väärät lasit.Hyvä kun huomasit sotkut,kiitos.

    Äänestä

  • voinko torjua tekstiviestit?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko pakko ottaa vastaan kirjoitti:

tulevan tekstiviestin torjua,puhelin on nokia 6630 älypuhelin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu