Arvaus

Mika, Kari Ja jenni
7506
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mika, Kari sitte joko Mira tai Jenni

Äänestä
  • niin.. toivottavasti jenni tippuis äkkiä. nytten, kun on alkanu paremmin seurailee sitä, nii se on aika ällöttävä.. jotenki van.. yrittää päteä jne.. ulos se!

    Äänestä

  • yäkkkk!! kirjoitti:

    niin.. toivottavasti jenni tippuis äkkiä. nytten, kun on alkanu paremmin seurailee sitä, nii se on aika ällöttävä.. jotenki van.. yrittää päteä jne.. ulos se!

    Erittäin kiva, pirtsakka tyyppi on Jenni.
    Mira näyttää aidosti tunteensa , joten mielelläni hänet finaalissa näkisin.

    Mika ja Kari ovat finaalissa aivan varmasti.

    Äänestä

Mika....vaikka itse haluaisin että Mika tippuis jo pois

Äänestä

mira

Äänestä

Kaarlo, Kari ja Jenni

Äänestä

Voittaja on Mika, toka on Kari ja kolmas Tatu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kolme finalistia kirjoitti:

Mika, Kari Ja jenni

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu