Klaanit ja tiimit?

Mitä noilla hyötyy? Niilläkö mennään hakka monstereita? Yks hakkaa sen ja ottaa kamat mitä toiset tekee? Kertokaa!
4249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ideahan on siinä että nimenomaan kaikki hyökkäävät. Sen jälkeen jaetaan saalis joukon kesken.

Äänestä
  • Voiko nihi sitte luottaa? Ja voiko tässäs nyt sitten hyökätä enemmän ku 1 pelaaja monsterin kimppuun?

    Äänestä

Luulisin että taktiikka on että kun ensimmäinen
pelaaja hiipuu, se lähtee kiitää ja seuraava
astuu peliin, luulisin näin toimittavan.
Muuten siinä ei todellakaan ole tolkkua
pelin monstereita vastaan. Wildussa voi
tietysti mellastaa porukalla

Äänestä
  • Kun pelin oikeassa alalaidassa on kaksi miekkaa ristissä, niin ollaan alueella jossa monta pelaajaa voi hyökätä yhden kimppuun.
    Ja sitten luottamus... Sanotaan vaikka että jos petät tiimisi niin siitähän saa tietysti huonon pelaajan maineen. Eiköhän se riitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jsjsjssjsjsj kirjoitti:

Mitä noilla hyötyy? Niilläkö mennään hakka monstereita? Yks hakkaa sen ja ottaa kamat mitä toiset tekee? Kertokaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu