THOMSON 32LB040S5 lcd-tv. mitä oletta mieltä? gigantista saisi ensi viikolla 700e:lla, lähtöhinta 1090e
kannattaako ostaa?
kannattaako ostaa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
päättää minkälaisen tv:n ostaa.Mene giganttiin katsomaan sitä ja päätä nyt itse.Mitä se meille kuuluu?
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=107&conference=1000000000000017&posting=22000000019385262
voin sanoa että "minkähän ostaisi"-asiakasta viedään liikkeessä kuin pässiä narussa.
Niinpä viedään kun myyjien ammattitaito on mitä on. Osaava myyjä pystyy selvittämään mitä asiakas haluaa ja pystyy ostamaan ja molemmat osapuolet ovat tyytyväisiä. Valitettavasti en ole näissä market-tyyppisissä myymälöissä vielä kertaakaan tavannut osaavaa myyjää.
suhde ok tuossa telkussa? Itsekin ajattelin käydä ostamassa sen ja haluaisin siis tietää viisaammilta että onko hyvä ostos.
Liitännöistä puuttuu HDMI.. se ei välttämättä ole ehdoton.. mutta mutta.. Kontrasti on heikko 1000:1, kuvanparrannuksesta ei puhuta mitään sekä malli on vanha. Näissä laitteissa on kehitys ollut niin huimaa, että usein jo vuoden vanhassa mallissa huomaa kuvassa selkeitä puutteita. Jopa ihan tavallinen käyttäjä. Itse en tuota ostaisi. Vaikka hinta on kyllä halpa.