=(

Meidän perheen koira pelkää siltoja ja korkeita puita!!Aina kun me ajetaan sillan ali niin meidän koira menee joko takapenkille tai pistää pään piiloon!!
1120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pelko on usein ihmeellinen asia..
Kaikki pelkää jotain. Mutta miksi?
Sepä sitten on ongelma jo sinänsä.
Kannattaa opettaa koiraa; kävellä siltojen ali leikkiä sillan alla tai puun...
Kannattaa yrittää tehdä niistä mukavia paikkoja!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Help me! kirjoitti:

Meidän perheen koira pelkää siltoja ja korkeita puita!!Aina kun me ajetaan sillan ali niin meidän koira menee joko takapenkille tai pistää pään piiloon!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu