"mua harmittaa tosi kovasti kun kalee kiusataan koko ajan ja tossakin se joutu esittää et on rakastunut muhun, tosi inhottavaa"
Jumalauta vihaan tota kotkaa!!!!!!!!!!
Jumalauta vihaan tota kotkaa!!!!!!!!!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
yritti selittää taas jotain että muka ei oo puristellu hannen persettä ja kaikkee muuta mutta silmät on päässä kai sen muijallakin.turha yrittää enää valehdella ku se ei edes osaa kusettaa vaan liiotellen selittää ettei muka ole mitään tehny.
Hannehan on hyvällä luonteella varustettu ihminen,kaikista ei voi sanoa samaa.
Ärsyttävä ruostesarana!! "ei saa kisuata Kalee" ym..
Voi vittu, mitä paskaa!!! Kakille saa kyllä vittuilla, kyseenalaistaa, olla eri mieltä ym.. Heti, jos Ihku-Kalee joku kyseenalaistaa tai on sen kanssa eri miletä jostain jutusta, niin tää saatanan
nirinä-narina on ensimmäisenä vinkumassa: "ei saa kiusata Kalee" Nyt jopa Mari Kakko "kiusasi Kalee"! Kalen tyttöystävällä on varmaan kiva seurata tota Hannen mustasukkaisuus-meininkiä! Antakaa asukkaat mahdollisuus, please, edes yhden kerran, en petä teitä!!!
ei se voi olla huomaamatta kalen ja hannen "suhdetta" no ei ne vielä sitä oo tehny mut kaikesta näkee että hanne on rakastanu kaleen ja kalen teot puhuu samaa.
Nähnyt mitään suhdetta vielä vaikka katson 24/7:ää!
puolustaa kokoajan maalitauluna olevaa Kalea. Jos Kale ei seurustelis ni niillä olis vipinää.Olisivat soma pari. Mutta elämä ei aina anna armoo.