Naisilla hyvä keskustelu

meneillään

talon ihmissuhteista, kertoneet ensivaikutelmista ja nyt olevista tuntemuksista, nostivat kissan hienosti pöydälle.

4

1050

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kiinnostunut_

      Käsiteltiinkö Jennin jatkuva piilovittuilu ja mielialavaihtelut?

      • edellenkään vasikoimaan!

        tsori


    • Juuri olin samantapaista ketjua aloittamassa... Tyttöporukalla istuivat pöydän ääressä ja puhuivat hellyydenkaipuusta ja siitä miten se on ilmennyt talossa.

    • tarkkana

      Juttu kulki siinä kuinka helppoa on mennä jonkun kainaloon olemaan ja Aria kehuttiin hyväksi kohteeksi. Sitten tuli juttua siitä kuinka sari on usein Kakin kainalossa kun samalla puhuttiin kosketuksen ja lääppimisen erosta. Sari puolusti Kakia ettei se mikään pervo oikeesti ole vaan jutut on vaan semmosia. Keskustelut päättyivät ja nyt osa tytöistä on poikien makkarissa jossa pojilla oli ollut omaa äijämeininkiä tyttöjen keskusteluiden aikana ja Sari on Kakin vieressä makoilemassa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      90
      3474
    2. Nainen olet minun

      Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli
      Ikävä
      44
      2857
    3. Sille ei voi enää mitään

      Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.
      Ikävä
      74
      2366
    4. Mukavaa päivää

      Miehelle 🖕❤️‍🔥 Kahvia ja kävelylle🌞
      Ikävä
      61
      2318
    5. Harmi jos ei enään nähdä

      Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki
      Ikävä
      51
      2261
    6. Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun

      mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??
      Ikävä
      116
      2246
    7. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      21
      2133
    8. Vau miten upea nainen!

      Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.
      Tunteet
      20
      2077
    9. Merja Kyllönen: Ero

      Joko uusi kierroksessa
      Suomussalmi
      114
      1966
    10. En voi sanoa että toivon sinulle hyvää.

      Ei meitä ole tarkoitettu yhteen.
      Ikävä
      62
      1964
    Aihe