Unipussi

Ilmat alkaa taas kylmetä ja vauvalla ei öisin pysy peitto päällä.. Eli mistähän kaupasta voisin löytää vauvalle unipussin? Tiedän, että netistä löytyy monestakin paikasta, mutta haluaisin ostaa ihan kaupasta. Kiitos, jos joku osaa kertoa :)
1256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tai siis tilasin pussin pehmopeput verkkokaupasta maksoi 40 e posti kulut 5e.pussi tuli kahdesa päivässä omaan postilaatikkoon!!! itse tilasin siksi että näin lasten tarvike liikkeessäkin niitä olevan mutta olivat koon mukaan esim.68cm 70cm jne.netissä oli koot 0-6kk,6-18kk ja 6kk-4v.! eli pussista on käyttöä pitemmäksi aikaa.suosittelen...mutta siis lastentarvike- nimisistä liikkeistä löytyy ainakin myös.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


S@ra kirjoitti:

Ilmat alkaa taas kylmetä ja vauvalla ei öisin pysy peitto päällä.. Eli mistähän kaupasta voisin löytää vauvalle unipussin? Tiedän, että netistä löytyy monestakin paikasta, mutta haluaisin ostaa ihan kaupasta. Kiitos, jos joku osaa kertoa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu