Nyt kun

ryyppäämisestä, viinasta ja putkijuomisesta niin kukaan ei moralisoi mitenkään, viddu on kaksnaamasta porukkaa!
3540
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomessa on jotenkin hyväksyttyä vetää lärvit vaikka 5 kertaa viikossa ja sen myötä söheltää elämänsä ja muidenkin pilalle. Kummaa touhua sano mun sanoneen.

Äänestä
  • päättäneet että alkoholi on laiton päihde niin kaikkee siitä seuraavaa katsotaan räikeästi läpi sormien

    Äänestä

  • sedät ovat kirjoitti:

    päättäneet että alkoholi on laiton päihde niin kaikkee siitä seuraavaa katsotaan räikeästi läpi sormien

    Todella vastenmielistä kännissä rällääminen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


puhutaan kirjoitti:

ryyppäämisestä, viinasta ja putkijuomisesta niin kukaan ei moralisoi mitenkään, viddu on kaksnaamasta porukkaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu