Tärkeätä

3165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

saataisiin kotimaiset rosvotkin kuriin!

Äänestä

vastattu jo aika monta kertaa että ulkomailla asuvat ulkomaalaiset eivät karkoita muilla ulkomailla asustelevia ulkomaalaisia. Rähjätkää omilla rasistipalstoillanne!

Äänestä
  • Miten pääsette eroon alkuperäiskansa-rasisteistanne? Voiko heitä karkoittaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viktig kirjoitti:

kirjoittakaa alle
http://adressit.com/rosvotkuriin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu