Henri puhui avoimesti haastattelussa eilen kaikkien kuulleen, kun häneltä kysyttiin, että kuka on heikoilla, niin Henri vastasi, että Mira ja sanoi vielä, että kukaan talon asukkaista ei tykkää Mirasta, no ehkä Kake ja Henrin mielestä Mira on seuraava lähtijä.
Hyvä että se tomppeli sai häädöt. Ei noin sanota kaikkien kuullen vaikka kuinka vihaa jotain, se osoittaa kyllä järjenköyhyyttä.
Hyvä että se tomppeli sai häädöt. Ei noin sanota kaikkien kuullen vaikka kuinka vihaa jotain, se osoittaa kyllä järjenköyhyyttä.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kumma kun vielä jaksetaan jauhaa henan sanomisista. Äijä on on ulkona, parempi unohtaa koko jätkä..
Mitä sitä kiertelemään, kaikki muutenkin tietää
ettei Mira ole suosiossa. Tämä oli talolaisten, eikä Henan oma mielipide. Sehän silloin viimeisenä yönä puolustikin Miraa kun Mika ja Kale haukkuivat. Hena tuli hyvin juttuun Miran kanssa. =)