BB menee

kun on viihteellisempää seurata alpakoita kuin ihmisiä. Alpakat jää, ihmiset ulos!!
2288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi Isoveli, Isoveli... Nyt menee ohjelmassa kaikki mönkään. Minä ehdotan baarikaapin avaamista ja tervetulobileitä uuden kilpailijan kunniaksi. -Samalla nähtäisiin se, jota kaikki odottavat: Kuinka kansankynttilä suhtautuu Kukkoon?

Äänestä

Se nelistää kohta sisään ja syö noi asukit ja voittaa 50 tonnia.

Onko tässä nyt oikeesti joku koira haudattuna vai täysiä pentuja studiossa hihittelemässä.

Ei saatana nyt ei ymmärrä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oudoksi kirjoitti:

kun on viihteellisempää seurata alpakoita kuin ihmisiä. Alpakat jää, ihmiset ulos!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu