miten???????????

mikä ois edullisin tapa saada kevarin kulkee kovempaa? miten saisin kilowatit 7,6sta 11 kilowattiin????????????
3260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikähän pyörä mahtaa olla kyseessä?

Äänestä
  • nii sori vaan ku unohtu.

    derbi gpr nude!

    Äänestä

  • d:b kirjoitti:

    nii sori vaan ku unohtu.

    derbi gpr nude!

    mite siinä nii vähä on tehoi... vai onks se nelari ? osta tehari ja isompi kaasari imukaula nii rupee wörkkimää...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


d:b kirjoitti:

mikä ois edullisin tapa saada kevarin kulkee kovempaa? miten saisin kilowatit 7,6sta 11 kilowattiin????????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu