Miten Mika kestää

Jebaa ja Hannea, nehän jo vanhoja kurppia ja sen ovat näköisiäkin
3706
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mut onneksi sä oot ikuisesti nuori ja upee...

Miten muuten ite jaksat katella vanhempias, ku nekin on vanhoja kurppia ja varmasti sen näkösiäkin...

Äänestä
  • mutta jos Mika Sorellaa eläkeläiseksi sanoi, niin miten ei Jenni ja Hanne ole sen mielestä eläkeläisiä, ovat elähtäneemmän näköisiä kuin Sorella

    Äänestä

Kuinka voit sanoa noin?? Itse olen heitä noin 10 vuotta nuorempi, mutta kyllä vaihtaisin pärstää kummankin kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*_* kirjoitti:

Jebaa ja Hannea, nehän jo vanhoja kurppia ja sen ovat näköisiäkin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu