Sorellasta taas

Eikös olekin outo juttu, että tuotanto laittaa taloon siveyden sipulin ala-asteen opettajan, kun vaihtoehtoina olisi ollut vapaamielisempiäkin sinkkunaisia?

Onhan se huomattu, että tuotantotiimi yrittää saada asukkaat seksuaaliseen kanssakäymiseen keskenään, jotta tirkistelijöille olisi hupia.

Kyseinen seikka tukee vahvasti sitä asiaa, että Sorella on tuotantoporukan kätyri.
51184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vain otettu lääke auttaa.

Äänestä

Kuka tietää kenenkin vapaamielisyyden?

Itse ainakin olin yllättynyt, kun kuulin eräästä kaukaisesta naispuolisesta tutustani, että hän oli opiskellut papiksi, ja muistin nuoruutta...

Tai sama eräästä lääkäriksi opiskeelleesta naisesta.... ja kyllä ne asiat toimii vaikka on mikä.

Äänestä
  • Taisi tämä Sorella olla ensimmäinen talon asukki, joka kävi suihkussa alasti, eikä bikinit päällä.. tai miesten käyntejä ei ole kyllä tullut laskettua, sattuneesta syystä =)

    Äänestä

  • ..ovat paljolti tuon Sarin oloisia ja lähelle saman ikäisiäkin. Eli vapaa-ajalla heitä ei varmasti kukaan usko lääkäreiksi. Onhan nämä nuoret lääkärit ilo silmälle, mutta uskottavuus asiakkaiden silmissä on lähellä nollaa. Eipä lääkäreillä ennen napakorut näkyneet, kuten nykyään.. mihin lie maailma menossa ja akateeminen tutkinto ei todellakaan tarkoita enää fiksuutta tai älykkyyttä.. taitavat päästää yliopistoon liian hepposesti nykyteinit.

    Äänestä

  • ..meilläpäin.. kirjoitti:

    ..ovat paljolti tuon Sarin oloisia ja lähelle saman ikäisiäkin. Eli vapaa-ajalla heitä ei varmasti kukaan usko lääkäreiksi. Onhan nämä nuoret lääkärit ilo silmälle, mutta uskottavuus asiakkaiden silmissä on lähellä nollaa. Eipä lääkäreillä ennen napakorut näkyneet, kuten nykyään.. mihin lie maailma menossa ja akateeminen tutkinto ei todellakaan tarkoita enää fiksuutta tai älykkyyttä.. taitavat päästää yliopistoon liian hepposesti nykyteinit.

    Miten napakorut liittyy älykkyyteen? Saati siviilielämä työn uskottavuuteen? Taidat olla vimpan päälle konservatiivi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vanteenkiristäjä kirjoitti:

Eikös olekin outo juttu, että tuotanto laittaa taloon siveyden sipulin ala-asteen opettajan, kun vaihtoehtoina olisi ollut vapaamielisempiäkin sinkkunaisia?

Onhan se huomattu, että tuotantotiimi yrittää saada asukkaat seksuaaliseen kanssakäymiseen keskenään, jotta tirkistelijöille olisi hupia.

Kyseinen seikka tukee vahvasti sitä asiaa, että Sorella on tuotantoporukan kätyri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu