Viivi ja Wagner

Mielipiteitä...
3201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miau miau

Äänestä

tunnustaudun "faniksi"...:)
Jokainen opus on hankittu ja moneen kertaan luettu ja jokainen joka on joskus parisuhteessa elänyt ymmärtää sitä pariskuntaa kyllä...;)
Loistava!!!;)

Äänestä

Arkipäivän anarkiaa ja realismia. Sopivan vaihteleva, ettei aiheuta palvontaa (tarkoittaa kulttimainetta, eli kaikki kelpaa). Postilaitokselle pieni saparonnosto ystävänpäivämerkeistä, mutta iso kärsän töräytys merkkien pienuudesta. Sika on komea eläin, sietäisi vähän isommalti esitellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihailija kirjoitti:

Mielipiteitä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu