Hö, eikö Tutalla enää ole retro-mallistoa. Ei ainakaan enää kotisivuilla näkynyt talven mallistossa. Bööö.
Tutta retro
3
1938
Vastaukset
- Retrotar
On kuulema tulossa, mutta tulee myyntiin myöhemmin syksyllä eli ei auta muuta kuin odotella. Toivottavasti päivittävät tuonne sivuille kuvat, niin tietää minkä näköisiä retroja tänä syksynä etsiskellään.
- kaupoissa
On tulossa, tarkistin juuri kuvastosta, syyskuussa pitäisi ilmestyä. Alkuperäisiä 70-luvun kuoseja. Ainakin punainen potkupuku sieni kuviolla, sininen kokopuku autokuviolla ja vihreä kokopuku omenakuviolla. Ihania ainakin kuvissa! Heti ostamaan , kunhan vauva kohta syntyy ja pääsee kauppaan ostamaan sopivan väristä.
- racy kemp
Tutta pitänyt taukoa retrossa, mutta tulossa on 70-luvun alkuperäiseen nallekuosiin pohjautuvaa materiaalia...nähtäväksi jää milloin. Itsekin asiaa mietin ja Tutalta kysäisin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t897209- 353821
- 453410
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402552- 2082346
- 412342
- 1232236
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292149Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241878- 401799