Sorellan pylly!

Oli meinaan mahtavat kankut talon uudella naisella! Saisi typy ainakin meikäläiseltä rimjobin!
52673
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Aa, mikä opettajan perse

Äänestä
  • Maukas oli, Sarin kroppa kääpiön Sorellan uljaan ja ryhdikkään varren vieressä. Maukkaat pakarat ja upeat rinnat! Nami!

    Äänestä

  • Sorellan ob kirjoitti:

    Maukas oli, Sarin kroppa kääpiön Sorellan uljaan ja ryhdikkään varren vieressä. Maukkaat pakarat ja upeat rinnat! Nami!

    Muija on täysin lauta.

    Äänestä

pärstä ei mikään maailman paras, mutta muuten kroppa aika jees. Tosi sexy perse !

Äänestä

Joo ja raatelunokka on sellainen,ettei montaa Suomessa ole.Paitsi kaikilla Mirkan perheessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fanittaja. kirjoitti:

Oli meinaan mahtavat kankut talon uudella naisella! Saisi typy ainakin meikäläiseltä rimjobin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu