Omistan kaikki pelit MYST-sarjasta. Vaan kuka on päässyt edes yhden niistä läpi tai eteenpäin kaikkein kinkkisimmistä paikoista??? Onko kellään muulla muuten myst V osan myyntiversiota jossa on mukana bonus cd ja kirjanen. Mistä saisi peleihin vihjeitä, tai jos sulla on niin kerroppas mullekin!!!
MYST I-V
1
298
Vastaukset
- sköggeböö
http://www.fisicx.com/myst5/walkthrough.htm
ei jaksa ajatella
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei225822- 601987
- 251419
Joko Martinalla uusi aviomies hakusessa
Onko jo Raya sovellukseen laitettu uusi vetoomus vetämään... ja mistähän maasta mahtaa olla seuraava sulhasehdokas. Suom2301215- 741125
Mitä teet nainen
Jos saat tietää että mies on elänyt yksinäistä ja rauhallista elämää sinua kaivaten, ei ole ollut muiden naisten kanssa,531087Missä olitte kun oli teidän tähän saakka kaunein yhteinen hetki?
Me olimme rannalla erään kiven päällä❤️671062Pitkäaikaistyöttömyys Suomessa harvinaisen paha
Karut työttömyysluvut, korkein luku yli neljännesvuosisataan.1431046- 511042
Mitä vastaisit
Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle58985