Hanne

on nariseva ääni vähän muutenkin saamaton ja ihan persoonaton lössykkä!
3438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Millainen olet itse?

Äänestä

kyllä vain.

Äänestä

ärsyttävä ääni kerrassaan. muutenkin hanne on ollut koko kisan ajan melko tylsä, ei mitenkään erottuva, kerrassaan väritön tyyppi. olemukseltaan ei mitenkään wau-tyyppi, kuten esimerkiksi sari erottuu edukseen hyvällä kropalla, näteillä vaatteilla sekä huolitellulla ulkonäöllään. jenni ja hanne ovat molemmat vähän sellaisia plösöjä hihhuleita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hannella kirjoitti:

on nariseva ääni vähän muutenkin saamaton ja ihan persoonaton lössykkä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu