Oisko BigBröther niin ilkee että hylkäisi tähän asti hyvin menneen viikkoskaban ainoastaan sen takia, että Tatua ei nappaa viimeinen lisätehtävä "muotinäytös"? Äijäähän kiinnostaa enemmän nukkuminen.
Tatuko tyrii viikkotehtävän?
Asennetta puuttuu
4630
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tatuhan ei nukkunut viime yönä montaa tuntia, kun piti aikaisin aamulla herätä vahtivuoroon. Kai nyt pikkasen alkakaa ärsyttämään, kun ei saa nukkua. Eihän se ehtinyt nukkumaan vahtivuoron jälkeen juuri ollenkaan.
et sitte vissiin armeijassa oo ollu? Siellä piti singahtaa käskyjen perässä vaikka olis just vasta päässy nukkumatin maille vahtivuorosta. Tässä on sama asia, Tatu ei sais ottaa tollasia etuoikeuksia väsymyksen varjolla. Siinä saattaa olla porukan kukkokiintiö vaarassa.
Jos lukisit sen sub-uutisen loppuun, huomaisit, että Tatu hoiti leiviskänsä aivan erinomaisesti. Kummallista panettelua. Jos joku ryssii jotain, on se Mira, joka ryssii koko elämänsä antamalla itsestään ääliömäisen kuvan kaiken kansan edessä.
Miksi minä...miksi minä en...miksi musta ei kukaan tykkää...mee kotia kasvamaan ja kasvattamaan itsetuntoas kakara!
HAISTATTELIN PITKÄT KAIKILLE!!Ja sitten kun komppanian päällikkö ei myöntänyt HL VLV,soitin keskiviikon iltalomalla everstille joka kyllä myöns senloman ja komppanianpällikkö tuli hulluks!!!kjäh,kjäh