BSplayer

moi. latasin juuri erään videon koneelleni mutta en pysty toistamaan sitä millään ohjelmalla. olen kokeillut BSplayeria, realplayeria,windows media playeria, divx playeria ja qúicktime playeria...millään ei toimi. voisko joku viisaanpi neuvoa?
2274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kun yritän avata sitä quicktime playerilla ohjelma ilmoittaa: Elokuvan toistamisessa saattaa olla ongelmia videoraita "nba action.avi" koska vaadittua pakkainta ei löydetty. haluatko sulkea elokuvan vai jatkaa?

Äänestä
  • divx-codecit sekä afterdownin sivuilta ffdshowcodecit, taatusti toimii kaikki sen jälkeen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jiikoo06 kirjoitti:

moi. latasin juuri erään videon koneelleni mutta en pysty toistamaan sitä millään ohjelmalla. olen kokeillut BSplayeria, realplayeria,windows media playeria, divx playeria ja qúicktime playeria...millään ei toimi. voisko joku viisaanpi neuvoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu