toi Mikan ja Sorellan touhu!!:(
Voi vittu!
kauheeta..
51339
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kauheeta???
paras pari! ei mitään sorelloja!
mutta eiväthän nuo yhteen sovi. sorella vaikuttaa lapselliselta humalassa, mutta ei todellakaan voisi pitää mikaa tarpeeksi kypsänä selvin päin. mika taas ei katsoisi sorellan näköistä (ihan kivannäköistä, mutta ei läheskään täydellistä ikäistään vanhemman tyylistä) naista hetkeäkään talon ulkopuolella.
mika ja sorella ovat kuin jos viime vuoden antti a ja minna pussailisivat ja kiehnäisivät tosissaan (vaikka ikäero ei olekaan valtava).
mika ja mira olisivat soma pari, olisi kiva, jos mira saisi mitä haluaa. mutta eivät hekään yhteen sopisi, mira on niin paljon pohtivampi ja vakavampi, liian syvällinen mankille.
sari ja mika sopisivat yhteen parhaiten, mutta ilmeisesti mika sitten ajattelee, että sari on liian pinnallinen tai hölmö?
tiedät kuka katsoo ketäkin ja kuka sopii kenellekkin. Voisit alkaa vaikka ennustajaksi.
Voi vittu, minkä meni tekemään! Tyhmä jätkä!