Onko kukaan täällä päin liikkuva (suomi24) tehnyt seuraavantyyppistä matkaa... Romania-Bulgaria-Serbia-Kroatia-Slovenia-Italia... Autolla olis tarkoitus mennä varmaan ens syksynä... Onko kokemuksia??
Vastaukset 4
- xxxyybbb
Olen tehnyt, ei mitään ongelmia.
- käivärä
Joo, hienoja maita kaikki, kun lisäät vielä koukkauksen bosnian (sarajevo) kautta. Rajoilla ei ole yleensä jonoja ja kaikki sujuu suomen passilla joutuisasti.
- kierros
käypä lukemassa sf caravan sivulta ,siellä on matkoja eurooppaan sekä balkanille.
- Balkan ranger
Olen tehnyt tällaisen matkan: Itävalta-Unkari-Serbia-Bosnia-Kroatia-Slovenia-Italia ja voin suositella. Sen jälkeen tullut käytyä Balkanilla myös Montenegrossa ja Albaniassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911467
- 831012
- 67907
Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?
Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su361861Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t170825- 92763
Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on61595- 57531
Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin
Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta126483- 32465