Eli Sorellalla ja Mikalla oli pitkään ollut kiihkeä meno makkarissa. Kyllä Sorella antoi selvästi olettaa että on valmis menemään loppuun asti. Hyväilivät toisiaan kumpikin. Suutelivat kiihkeästi. Mika oli kovassa kännissä kuten Sorellakin, joten huomasiko Mika edes naisen sammuneen. VAI oliko se edes sammunut. Saatoihan se kääntää selän ja olla ns. passiivisen vastaanottava. Mutta silti mukana tajuten tilanteen. PITÄÄ kysyä Sorellalta miten asian laita on. En tuomitsisi
BB:n kertomus
valaisi asiaa
103264
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
tyhmät vastustajat väritti koko aamun asiaa väärään suuntaan.
tää jatkuva provoilu rupee pikkuhiljaa jo ärsyttämään, ja toivon admistraattorin jo pikkuhiljaa puuttuvan siihen
Ja Sorellahan tahtoi itse Mikan sänkyyn. Sanoi illalla itse Mikalle:" että tulen sinne (sänkyyn) joka tapauksessa!" kyllä molemmat odottivat säpinää peiton alle.
..JOILLA ON TULKINTAVAIKEUKSIA, NIIN EIVÄT TAJUA SITÄ.
Lainaus BB sivulta:
Yön edetessä BB-talo rauhoittui, ja kaksikko pääsi nauttimaan rauhassa toistensa seurasta. Hyväily peiton alla jatkui aktiivisena, mutta Sorella nuokkui jo pahasti unen rajamailla.
Lopulta nainen käänsi selän Mikalle ja nukahti syvään uneen. Mikaa tämä ei kuitenkaan lannistanut, vaan mies jatkoi Sorellan koskettelua naisen unitilasta huolimatta. Yhdessä vaiheessa Mika jopa riisui Sorellan housut puolittain ja veti peittoa itsensä ja Sorellan ylle.
Tilanne päättyi, kun Big Brother kehoitti Mikaa tulemaan päiväkirjahuoneeseen.
ja BB:hän tietää oliko Sorella nukahtanut? älä nyt höpöjä puhu... :D
Kaikki jotka seuras yöllä livee tietää että Sorella nukkui ja Mika koitti sitä herätellä huonolla menestyksellä.
Taidatte saada tästä jotain kieroa seksuaalista tyydytystä. Kuvotuksen vallassa kerrotte kuinka teidän oli pakko katsoa tapahtumien etenemistä. Jos minua ja moraalia joku järkyttää on aivan saletti että et semmoista puuhaa katso. Mutta teidän piti katsoa, niin vastenmielistä kuin se olikin. Sen jälkeen on varaa olla ylimielinen paska. Niinkö?
Seurata Mikan toimia että annetaanko talossa tosiaan käyttää hyväksi nukahtanutta ihmistä. Olisi Sorellalla ollut ainakin todistajia.
Onneksi isoveli puuttui asiaan ennenkuin Mika kerkesi häväistä lopullisesti Sorellan.
BB:n kertomus on kaunisteltu. Lukekaa täältä yön tapahtumista ketjut ja mtv3 keskusteluissa on hyvät kertomukset myös yöltä reaaliaikaisena kommentoitu.
Selkeetä on että sore halus mikaa, mutta nukahti/sammui ennen sitä, joten sen jälkeen mikan puuhailut yksin sonen 'kanssa' menee sarjaan raiskauksen yritys minunmielestäni vaikka sone olisi halunnut mitä sitäennen.