olen pikkusen tyhymä ku mie en tajjuu miks tuo Solero kehtoo naareskella nii jumalattomasti vaikka on justiinsa "raiskattu"?Taitaapi olla nii kyöni akka että pellaa ihan ommaa peliänsä,ja taisipa tuo olla yöllä ihan herreillä ku Mika vähä kokkeili...!Vai mittee mieltä ompi muu kansa?
Mie
vissiin
2151
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
tyhymä???? Miun mielestä mitään raiskausta/yritystä on edes tapahtunut. Mie oon nainen, selitettäköön tääkin. Mutta kapakkaillan jälkeenhän sitä saattaa eksyä jonkun sänkyyn. No yritystä on, tai sitten ei. Toinen saattaapi olla viel tolkuissaan ja luulee että homma jatkuu. Se mies yleensä, sitten se huomaa et yksinhän tässä yritellään. No, aamu koittaa: kattellaan ihmeissään että miten tähän sammaan pettiin jouvuttiin... Naureskellaan ja hymyillään. Aamukahveet juuaan ja ollaan hyviä ystäviä. Tavataan joskus muulonniin.. Kukaan ei huuda raiskauksesta tai rikoksesta mitään.
...täälläkin...Se ei ollut raiskaus...Tuskinpa ton näköisen jätkän kun Monkey, tarvii väkisin jotain Sorellan näköstä vosua väkisin ottaa...Huh huh!
Tyypithän oli sikalärveissä, vaikka se ei olis mikään puolustus, JOS olis raiskaus tapahtunut..
Ja myöskin olen nainen, enkä tee "uhrista" syyllistä".