Kertokaa lyhyesti mitä on tapahtunut?

kertokaa mistä on kohu noussut kun en ole kattonut sarjaa?
71042
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kato tänään kello 22.00 subtv. jätkä riisu/kopeloi sammunutta naista.

Äänestä
  • Ei se ollut sammunut sehän sanoi että ei mua nukuta en nuku tänä yönä!!! peliä peliä

    Äänestä

  • minä katsoin koko illan ,minulla on 24/7 ,"sammunut nainen "nuoli koko illan kaikkia miehiä antoi ymmärtää eikä ymmärtänyt antaa . . mokomasta tuli liian iso juttu ,nyt se lähes raiskattu nauraa tuolla kuin ei olisi mitään tapahtunut . . vähä pilkataan todella raiskatuksi tulleita naisia meni maku koko juttuun

    Äänestä

  • nuorten juopottelua kirjoitti:

    minä katsoin koko illan ,minulla on 24/7 ,"sammunut nainen "nuoli koko illan kaikkia miehiä antoi ymmärtää eikä ymmärtänyt antaa . . mokomasta tuli liian iso juttu ,nyt se lähes raiskattu nauraa tuolla kuin ei olisi mitään tapahtunut . . vähä pilkataan todella raiskatuksi tulleita naisia meni maku koko juttuun

    Siitä saa syyttää yksinomaan Sorellaa, leikkii vakavalla asialla, pettynyt olen opettajaan, miten lapsia uskaltaa enää kouluun päästää jos siellä on tollaisia opettajia. hui..

    Äänestä

  • oli nukkuvinaan kirjoitti:

    Ei se ollut sammunut sehän sanoi että ei mua nukuta en nuku tänä yönä!!! peliä peliä

    nythän minäkin hoksasin mikahan on voittaja suosikki tämä OPI niinkö sari viimeyönä sanoi on oikein peli nainen

    Äänestä

  • äiti jolla on 3 lasta kirjoitti:

    Siitä saa syyttää yksinomaan Sorellaa, leikkii vakavalla asialla, pettynyt olen opettajaan, miten lapsia uskaltaa enää kouluun päästää jos siellä on tollaisia opettajia. hui..

    ai saa syyttää vaan sorellaa?

    otetaan esimerkki. muistatko vielä tuon ihanan nuoruuden jolloin monet pussailee kotibileissä sen ah niin ihanan pojan kaa. sitten onki tullu jo juotua ensikännit siiderillä ja uni tulikin yllättäen. MUTTA, tyttöhän pussaili pojan kanssa, nyt poika saa sun mukaan tehä sille mitä vaan!

    toivon ettet anna samoja oppeja lapsilles.

    Äänestä

lue näitä viestejä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


työn orja kirjoitti:

kertokaa mistä on kohu noussut kun en ole kattonut sarjaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu