eikä hänen olisikaan pitänyt tietää että sorento nukkui. lahna oli messissä eikä sanonut ei
MIKA EI TIENNYT
solerinho
212285
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mika jopa piti kiinni Sorellan nenästä ettei kuorssaus kuuluisi. Kyllä tasan tiesi että nainen oli sammunut jo kauan sitten.
kuorsasi. Mika yritti herättää Sorellan tällä nenänkiinnipito menetelmällä.
ei kukaan oikeesti voi olla niin dorka tai kännissä ettei tajuu et on suoras lähetykses ja lähtis väkisin makaamaan jotain.
ajattele nyt vähän. ja kokeile uudestaan.
mika heitti läpällä et just joo oli tekemäs jotain solerolle.
Siitä riittää hupia vielä pitkäksi aikaa.
tyydyttää vaativan eläkeläisen
Jos toinen nukkuu, niin se ei ole kahden ihmisen keskenäistä toimintaa.
Vaikka nainen tahallaan kiihottaa miestä, joka on ollut pitkään puutteessa, niin nykylain mukaan "nukahtaneen" hyväily intiimialuelta on rikos.
Mistä sä sen tiedät et se on satavarmana nukkunu? Kyl mä osaan ainakin laittaa silmät kiinni ja olla nukkuvinani.
Tosta on poistettu pitkiä pätkiä..
Toi Sonera on syyllinen, mutta nukkuvaa ei saa räplätä.
Näin tää vaan menee.
weird juttu ja sekava tilanne.
Vanhan lain mukaan toi ei olisi mitään, koska jos nainen härnäsi, niin se oli oma vika.
Joskus 90-luvulla laki muuttui, ja jos jopa räpläät nukkuvaa vaimoasi, niin saat syytteen.
Tämä laki on syvältä, mutta laki joka puolustaa naisia.
Se koskee myös minua, sinua ja apinaa.
Siis sonerahan kerjäämllä kerjäs Mikaa ja miten sit kävi...
No Mikan käytöksessä ei hirveesti ole puolustelemista JOS juttu meni kuten katsojille/lukijoille on annettu ymmärtää!!
Mutta kun ottaa huomioon että sonera tietää aika paljon enemmän ulkopuolisen maailman mielipiteistä talon asukkaista hän ehkä voisi käyttää tätä tietoa peräti hyväkseen talossa... 50 000€ on kuitenki aika iso raha... Onko sit niin iso että sen edestä voisi ottaa uhrin roolin jonka jälkeen kukaan ei taatusti henno äänestää "melkein raiskattua" uhria talosta!
Ainakin omasta mielestä yleisölle annetun kuvan perusteella ei suoraan voi kyllä mikaakaan tuomita! Koska kukaan ei tiedä mitä miehen päässä liikkui!
JA KUKA VITUN UUNO RAISKAA NUKKUVAN NAISEN TELKKARISSA, HALOOOOOO!!!!!
matskua kehiin
kuolleeksi. pääsi helpommalla kun EVO
.,.,.,
Vai muuten vaan the Tieto?
Hyvä, että kerroit kuinka tulee toimia. Tinnituksen vuoksi minäkään en kuule kieltoja, kun raiskaan jonkun. Toisaalta taas Sorellan tavoin, jos joku likistelee esim. ravintolassa, voin sen ilmeisesti sitten raiskata myöhemmin?
ottakaapa ipari ylös ja pistäkää häkkiin tollaset sairaat ihmiset
Mutta mikahan myönsi päiväkirjahuoneessa tekevänsä jotain Sorellalle vaikka se nukkuu.
urpot ja ironiat menee ihan sekaisin
LÄPPÄ.......
kun nainen ei kuuntele